Bakırköy City metrekaresi 12 bin TL’den satışa sunuldu

Beyaz İnşaat – Göktaşlar Ortak Girişimi tarafından Bakırköy'de 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde 200 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Bakırköy City bugün düzenlenen lansmanla basına tanıtıldı. Veliefendi Hipodromu’nun karşısında konumlanan projede 163 konut ve 33 ticari üniteden oluşuyor.

İki etap halinde geliştirilen projede; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip daire seçeneği sunuluyor. Projede 2+1 daireler 87 ile 118 metrekare, 3+1 daireler 128 ile 161 metrekare, 4+1 daireler ise 198 ile 217 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Bakırköy City'nin sosyal donatı alanları arasında açık – kapalı dört mevsim yüzme havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, kar odası, tuz odası, tepiderium, çocuk oyun alanları,  basketbol sahası ve tenis kortu bulunuyor. Projede ayrıca her daireye 2 araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor.

Bakırköy City’de lansman dönemine özel olarak dairelerin metrekare fiyatı 12 bin TL’den başlıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 36 aya sıfır faiz ile taksit imkanı bulunurken, 120 aya kadarda banka kredili uygun ödeme seçenekleri sunuluyor.

"Değerli bir lokasyonda yükseliyor"

 

Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Beyaz; “Gerek şehrin kalbindeki konumuyla, gerekse demografik yapısıyla son derece cazip bir noktaya sahip Bakırköy, İstanbulluların en gözde yaşam alanları arasında yer alıyor. Sahil hattıyla, E – 5 Otoyolu’na yakınlığıyla ve modern kent yaşamına dair tüm yapılanmasıyla oturmuş bir yaşam alanı burası. Gayrimenkul yatırımı açısından Bakırköy bölgesine güvenimiz tam. Burası ciddi anlamda potansiyeli yüksek bir lokasyon. Bu anlamda Bakırköy ve çevresinde gerçekleştirilecek her bir projenin önemi büyük. Bakırköy City projemizi de geliştirirken her bir detayına büyük hassasiyet ve özveriyle yaklaştık. E – 5 ve Sahil Yolu’nun arasında değerli bir noktada konumlandırdığımız projemizle Bakırköy’e, 163 lüks konut ve 33 ticari ünite kazandıracağız. Bölgenin çehresine yakışacak son derece estetik ve 10 katın üzerine çıkmayan az katlı bloklardan oluşan örnek bir proje geliştirdik. 200 milyon TL yatırımla hayata geçirdiğimiz Bakırköy City projemizle bu değerli bölgeye biz de maksimum katma değeri sağlamayı amaçlıyoruz. Bakırköy City’i konumlandırdığımız noktada ihtiyaç duyulan tüm detayları araştırdık ve bu ihtiyaçlara yanıt verecek bir proje geliştirdik. Bu da; değerli bir noktada, aranan bir proje olarak Bakırköy City’i öne çıkartıyor. Proje alanımızda inşa çalışmalarına başladığımızda bölgedeki yatırımcılardan çok güzel tepkiler aldık. Tabi ki aldığımız bu güzel dönüşler projemize olan güvenimizi daha da perçinledi. Burada 163 konuttan oluşan lüks ve estetik bir projeye imzamızı atıyoruz. Bugüne kadar kayda değer bir talep aldık. Lansmanla birlikte satışlarımıza da başlıyoruz. Kısa sürede dairelerin büyük kısmının sahiplerini bulacağına inanıyoruz. Lansman dönemine özel olarak metrekare fiyatlarımızı 12 bin TL ile 16 bin TL arasında tutuyoruz. Projemizden konut sahibi olacak her bir müşterimize kaliteli bir yaşam alanı sunarken, cazip bir de yatırıma imza atmalarını sağlayacağız.” dedi.

Ulaşım akslarının merkezinde

Bakırköy Çevreyolu ve Sahil Yolu arasında yer alan Bakırköy City, metrobüs, tramvay, deniz otobüsü ve Marmaray’ın da bulunduğu bir hattın üzerinde yükseliyor. Proje, Sahil Yolu’na ve E-5 Otoyolu’na 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 8 dakika mesafede bulunuyor.

İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği projenin teslimleri ise Haziran 2017’de başlayacak.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın