Bien’den Trendlere Uygun Yeni Sofistike Koleksiyonlar

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı tasarımlarla buluşturan Bien, yeni seramik koleksiyonlarıyla yaşam alanlarına göz alıcı bir dokunuş yapıyor.

 

Birbirinden şık ürünleriyle yaşam alanlarına zarafet katan Bien, seramik koleksiyonuna yeni eklediği Helen, Aristo ve Atlantik serilerini ilk kez görücüye çıkarıyor. Dokunduğu her yüzeyi adeta bir tabloya dönüştüren Bien’in yeni seramik serileri, yaşam alanlarında zarif ve sofistike bir atmosfer yaratıyor.

 

Atlantik Serisi, okyanus ruhunu andıran tasarımı ve mavi rengiyle göz alıyor. Yeni teknik porselen seri 60×120 ebatlarıyla geniş mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

 

Vizon ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan teknik porselen Aristo Serisi ise mermer görünümüyle her mekana uyum katıyor. 60×120 ebatlarındaki Aristo, iç ve dış mekanlarda kullanılabiliyor.

 

Yalın tasarımlardan hoşlananların beğenisini toplayan duvar karosu Helen Serisi, geometrik detayları özellikle duvarlarda çok şık görünüyor. 40×120 ebatlarındaki Helen’in mekanlara uygun farklı renk alternatifleri de bulunuyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıDOĞTAŞ HOME’DAN ROMANTİK DEKORASYONLAR
    Sonraki yazıBaumit, Mantolamada Yeniliğin Öncüsü