Bir banyo hikayesi: Creavit Story

creavit

Banyosunu güzelleştirmek isteyenler için yepyeni bir alternatif olan Story Banyo Mobilyası, kişisel tarihleri güzel anılarla süsleyecek, şık ve işlevsel bir kahraman. İlhamını ‘hikâye’ kelimesinden alan bu ürün, 120 cm’lik alt modülü banyolarda ihtiyaç duyulan her eşyaya yer sağlıyor. Siyah ve beyaz granit tezgah seçeneğini; kapaklardaki klasik çizgiler ve dairesel desenlerle bütünleştirerek, şık aynası, uyumlu armatür ve lavabosuyla banyoların güzelliğini tamamlıyor.

Story, hem göze hem ihtiyaca hitap ederek, banyolara özel bir hava katıyor. Yıllardır banyolara kimlik kazandıran Creavit, alanında getirdiği yenilikler ve özgün tasarımları ile dünyanın 60 farklı ülkesinde de kalite ve şıklık arayışında olan insanlara seslenmeyi sürdürüyor. Tamamı Türkiye’de üretilen ürünleri ile dünyanın beğenisini kazanırken; işlevselliği tasarım kültürüyle birleştirip banyoları gerçek birer yaşam alanlarına çeviren Creavit, sürekli kendini yenileme ilkesiyle büyümeye devam ediyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıDAP Yapı ve Polisan Holding Pendik arazisi için anlaşmaya vardı
  Sonraki yazıSky Blue İstanbul’da 350 bin liradan! Yıl sonunda teslim!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın