Essenora’da yüzde 1 peşinatla! 271 bin liradan!

essenora_guncel_fiyatlar

Atik&Akın, Enga ve Yimta adlı inşaat firmalarının bir araya gelerek oluşturduğu Essenora A.Ş.’nin, İstanbul’un en büyük ilçesi olan Gaziosmanpaşa’nın Küçükköy semtinde geliştirdiği kentsel dönüşüm projesi Essenora’da fiyatlar 271 bin TL’den başlıyor.

758 konut var

Yaklaşık 21 bin metrekare arsa alanında, 160 milyon liralık bir yatırım bedeliyle hayata geçirilen Essenora projesinde 6’sı kule blok, 5’i teraslı blok olmak üzere 11 blokta, 58’i teraslı villa, 700’ü daire olmak üzere 758 konut ve 12 ticari birim yer alıyor. Arsasının yüzde 30’u yeşil alana ayrılan Essenora projesinde daire büyüklükleri 58 ilâ 256 metrekare arasında değişirken daire tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve teras villalar şeklinde tasarlandı.

Essenora tanıtım filmi

 

Essenora ödeme seçenekleri

Essenora projesinin ödeme seçenekleri kapsamında üç ayrı alternatif sunuluyor. İlk alternatifte daire bedelinin yüzde 1’i peşin veriliyor. Toplam yüzde 25 oranında verilmesi gereken peşinatın kalan yüzde 24’lük kısmı ise firma bünyesinde 20 aya kadar faizsiz eşit taksitlerle tamamlanıyor. Kalan kısım ise konut kredisiyle tamamlanıyor. İkinci alternatifte daire bedelinin yüzde 25’i peşin ödendikten sonra kalan kısım 24 ay sıfır faizle firma bünyesinde vadelendiriliyor. Son alternatifte ise yine daire bedelinin yüzde 25’i peşin ödendikten sonra kalan kısım yüzde 0,87’den başlayan faiz oranlarıyla konut kredisi kullanılarak tamamlanıyor.

Essenora sosyal donatı alanları

Yaklaşık 60 dönümlük şehir parkının hemen yanında yükselen Essenora projesinde ortak yeşil alan miktarı, arsa alanının yüzde 30’unu, dairelere özel yeşil alan ise arsa alanının yüzde 20’sini oluşturuyor. Essenora projesinin sosyal donatıları arasında iki adet yüzme havuzu, fitness merkezi, çok amaçlı salonlar, kreş, cafeler, çocuk oyun alanları ve mini spor alanları yer alıyor.

Essenora teslim tarihi

Essenora projesinin teslim tarihi olarak 2016 yılının Haziran ayı olarak öngörülüyor. Dolayısıyla Essenora projesi ne zaman teslim edilecek sorusu, bugünden itibaren 1,5 yıl kadar bir zaman sonra şeklinde cevaplandırılabiliyor.

Essenora nerede?

İstanbul’un en büyük ilçesi olan Gaziosmanpaşa’da hayata geçirilen Essenora projesi, ilçenin en merkezi caddelerinden İstanbul Caddesi’ne cepheli bir konumda geliştiriliyor. Essenora projesi Vialand, gibi önemli noktalara yakınlığından başka Eski Edirne Asfaltı üzerinde ilerleyen Topkapı-Sultançiftliği tramvay hattına, TEM Metris-Otogar Bağlantı Yolu’na ve TEM Otoyolu’na olan konumu da dikkat çekiyor.

Proje Künyesi Proje adı: Essenora

Firma: Essenora A.Ş. (Atik&Akın, Enga, Yimta)

Arsa alanı: 21 bin metrekare

Yeşil alan: Yüzde 30

Yatırım bedeli: 160 milyon TL

Daire sayısı: 758 konut, 12 ticari birim

Daire büyüklükleri: 58-217 metrekare

Daire tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, teras villa

Essenora nerede: Küçükköy-Gaziosmanpaşa

Essenora fiyat: 271 bin TL’den başlıyor

Essenora teslim tarihi: Haziran 2016

Essenora iletişim Fevzi Çakmak Mh. Kemal Şeker Blv. Küçükköy-Gaziosmanpaşa/İstanbul 444 8 344 www.essenora.com

Essenora yol tarifi

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıAsmalı Bahçeler’de yüzde 10 indirimle! 520 bin liradan!
  Sonraki yazıMoment İstanbul’da yüzde 8 indirimle! 269 bin liradan!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın