Bir dünya markası daha Türkiye’ye geliyor!

Maslak 1453, İstanbul’un Avrupa yakasında 2 milyon metrekarelik bir alanda, ticari, konut ve ofislerden kurulu bir merkez olacak.. Hızlı büyüyen küresel turizm şirketi Dusit International, Suudi Arabistan merkezli yatırım şirketi Abduljawad Holding A.Ş. ile Maslak İstanbul, Türkiye’de bulunan Maslak 1453’ün içinde yer alacak olan Dusit Thani rezidans işletmeciliği için yönetim anlaşması imzaladı.

4 kıtada 29 turizm tesisi işleten Dusit Thani 2020’ye kadar 47 otel daha işletmeye açacak. Türkiye’ye ilk kez girecek olan Dusit Thani Maslak İstanbul ise Ağustos 2018’de işletmeye açılacak.
Proje, İstanbul Boğazından sadece 4 km, Taksim Meydanı'na 15 km ve şehrin Üçüncü Havaalanı'na ise 20 km uzaklıkta yer almakta. Dusit Thani Rezidans Maslak İstanbul, Dusit International'ın Türkiye'deki ilk projesi olacak.

Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından geliştirilen ve çağdaş Güneydoğu Asya tasarımından esinlenen ve Dusit International'ın imzasını taşıyan zarif servisiyle yönlendirilen 300'den fazla lüks daireyi kapsıyor. Hizmet verilen daireler mülkiyetin çoğunu oluştururken, kiracılara uzun süreli olarak kiralanan birimlerle birlikte markalaşmış bir konut da olacak. Tek yatak odalıdan dört yatak odalıya kadar alternatifler mevcut olacak ve her biri yüksek kaliteli armatürlerle ve mobilyalarla eksiksiz döşenecek. 41 katlı binanın üst katlarında yer alan odalar orman manzarasına sahip olacak.
İçerisinde çocuklu aileler için de uygun olan rezidanslar, yüzme havuzu, toplantı odaları, lobi, şarküteri, en son donanıma sahip büyük spor salonu ve SPA olacak. Konuklar için ayrıca çeşitli barlar restoranlar, mağazalar, tiyatro salonları gibi sosyal ve kültürel yaşam alanları olacak.

2018'de hizmete giriyor

İmza töreninde konuşan Dusit International Grup CEO'su Suphajee Suthumpun; "Abduljawad Holding ile yapmış olduğumuz ortaklık neticesinde Dusit Thani markasını Türkiye’ye ilk kez getirmekten dolayı memnunuz. Bu ortaklık zincirimizin küresel anlamda genişlemesine katkıda bulunacak ve Dusit markasını Avrupa, Ortadoğu ve ötesine taşıyacak. Türkiye’nin en prestijli projelerinden Maslak 1453’te hayata geçecek Dusit Thani Maslak İstanbul 2018 yılında hizmete girecek. Dusit International Grup CEO'su Suphajee Suthumpun misafirlerimize eşsiz ve zarif konukseverlik sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz "ifadelerini kullandı.

Abduljawad Holding A.Ş. Genel Müdürü; "Maslak 1453 projesi İstanbul'da en çok konuşulan projelerden biri ve kendi başına eşsiz bir turizm merkezi olacak. Dusit'in dünyadaki önemli pazarlardaki otel, tatil köyleri ve hizmet sunduğu konutların deneyimi ile Dusit Thani Residences Maslak İstanbul, dünyanın dört bir yanından gelecek olan ziyaretçiler için zarif bir misafirperverlik ışığı olacak" dedi.

Dusit International şu anda dünya çapında 29 mülk üzerinde faaliyet gösteriyor ve dört farklı markanın 45 onaylanmış projesine sahip.
 
 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın