Birevim’de Ramazan bereketi

Toplumun her kesiminde yaşayan insanların ev alması için projeler geliştiren Birevim, sunduğu ödeme seçenekleri ve küçük taksit imkanlarıyla ailelerin ev sahibi olmasını kolaylaştırıyor.

Faizsiz ev sahibi olmak isteyen kişileri aynı platformda bir araya getirerek ortak tasarruf imkânı sağlayan Birevim, müşterileri için sunduğu kampanyalarla da adından söz ettiriyor. Bu kapsamda, Ramazan ayına özel kampanyalar geliştiren Birevim; Ramazan ayı boyunca kayıt yaptıran müşterileri için özel bir çekiliş düzenleyerek herkesin ev sahibi olmasının kapılarını aralıyor. Her gün yeni kayıt yaptıranlar arasından yapılan kura ile bir kişi kısa sürede ev sahibi oluyor.

Yeni yaşam alanızın nerede olacağına kendiniz karar verin

Hayata geçirdiği kampanyalarla toplumun her kesiminde yaşayan insanların ev alması için çalıştığını bir kez daha gözler önüne seren Birevim, ev almak isteyip peşinat sıkıntısı yaşayanların karşısına, sunduğu alternatif ödeme seçenekleriyle çıkıyor. Ramazan’ın bereketini kampanyasına yansıtan Birevim, geliştirdiği Ramazan Kampanyası ile müşterilerinin ‘o’ ay içinde çok daha erken teslimat avantajı sunuyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın