Bolu Dörtdivan’a TOKİ müjdesi

Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, Gerede Caddesi üzerinde yer alan Orman İşletme Lojmanlarına TOKİ yapılacağı müjdesini verdi. Uzunoğlu; bunun önemli projelerden biri olduğunun altını çizerek, konut talebinde bulunan vatandaşların taleplerini almaya başladıklarını açıkladı. TOKİ Konutları için müracaat sayısı önem arz ettiğinden, TOKİ'ye başvuru yapmak isteyenlerin anket çalışmaları için belediyeye başvuru yapmaları gerektiğini ifade eden Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, "Geçtiğimiz günlerde Ankara ziyaretim de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığında Sayıştay Denetçisi olarak görev yapan hemşerimiz Lokman İlbilgi ile TOKİ çalışması üzerinde durduk” dedi.

TOKİ'de son noktaya geldik

Bu kapsamda Dörtdivan Köylerine Tarım köy uygulaması ve Dörtdivan merkezine TOKİ konutları yaparak kırkent ilişkisinin kurulması ve şehri cazip kılan altyapı, konut, sosyal donatı gibi olanakları sağlanmasını istediklerini belirten Belediye Başkanı Uzunoğlu, bu sayede de göçün önlenmesi amacıyla kapsamlı bir çalışma içerisinde olduklarını bildirdi. Uzunoğlu, şöyle devam etti:

“Bizim projelerimizden birisi olan TOKİ'de en son noktaya geldik. Halkımıza müjdemiz olsun. Gerede Caddesi üzerinde Orman İşletme Lojmanlarına yapacağımız konutlar vatandaşlarımızdan gelen talebe göre çalışmalarımızı başlatacağız. TOKİ konutlarına sahip olmak isteyen İl içi, il dışı ve yurt dışındaki vatandaşlarımızın belediyemize anket çalışması için müracaat etmelerini gerekmektedir." 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıGaziosmanpaşa’da ikinci dönüşüm projesine başlıyor
    Sonraki yazıBursa’da İlk Gayrimenkul Fuarı
    1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.