Bu projede peşinat ödemesi teslimde yapılıyor

Başarır İnşaat tarafından geliştirilen “Helenium” markalı projelerin, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Kurtköy’deki ayağını oluşturan Helenium Garden projesinde başlatılan yeni kampanya kapsamında dileyenler peşinat tutarını teslimde ödeyebiliyor. 

Helenium Garden teslim tarihi

Toplam 16 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde 4 blokta 388 daireden oluşan Helenium Garden projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 39 metrekare ile 159 metrekare arasında değiştiği Helenium Garden projesinin teslim tarihi ise Aralık 2015 olarak öngörülüyor.

Helenium Garden fiyat listesi

1+0 daireler 135 bin liradan,
1+1 daireler 210 bin liradan,
3+1 daireler ise 525 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Helenium Garden ödeme seçenekleri

Helenium Garden projesinin ödeme seçenekleri kapsamında konut kredisi kullanılarak ev sahibi olunabiliyor. Dolayısıyla daire bedelinin yüzde 25’i peşin ödendikten sonra kalan yüzde 75’lik kısım için konut kredisi kullanılabiliyor.

Helenium Garden sosyal donatıları

Helenium Garden projesinin sosyal donatıları arasında açık-kapalı otopark alanı, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, sauna, fitness center, spor alanları ve yürüyüş parkuru gibi birçok seçenek yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıİşte İstanbul’da en çok prim yapması beklenen bölgeler!
  Sonraki yazıHollandalı şirketin en büyük hissedarı Rönesans oldu
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın