Bulvar Loft projesinde ‘yargı kampüsü’ hareketliliği

Ankara’da planlı yapılaşmaya sahip yeni konut stokunu içinde bulunduran İncek bölgesi, özelliklerine bir yenisini daha ekliyor.

Ankara’nın eğitim kurumlarının yoğun oluşu ile dikkat çeken İncek bölgesinde, son yıllarda yapılan Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Türkiye Adalet Akademisi ve yapımına başlanacak Yargıtay Başkanlığı ile ‘yargı kampüsü’ haline dönüşmesi bölgedeki gayrimenkul piyasasını hareketlendirdi. Akfen İnşaat tarafından İncek’te yapımı süren 822 konutluk Bulvar Loft’un ‘yargı kampüsü’nün yanı başında olduğuna dikkat çeken Akfen Danışmanlık Genel Müdürü Barış Barçak: “3 bin kişinin görev yapacağı Yargıtay Başkanlığı binasıyla hem oturum hem de yatırım amaçlı konut hareketi başladı” dedi.

Prim potansiyeli taşıyor

Akfen İnşaat tarafından İncek’te yapımına devam edilen Bulvar Loft projesinde ‘yargı kampüsü’ hareketliliği başladı. Yargıtay Başkanlığı binasında da önemli çalışan sayısının bulunacağına dikkat çeken Akfen Danışmanlık ve Proje Geliştirme Genel Müdürü Barış Barçak, eğitim ve yargı kurumlarıyla birlikte bölgenin üst düzey oturumcu kitlesi ile özdeşleştiğini kaydetti. Barış Barçak, “Yaklaşık 3 bin kişinin görev yapacağı bina tamamlandığında bir eğitim vadisi olarak bilinen İncek’i aynı zamanda yargı kampüsü haline dönüştürecek. Bulvar Loft, bu bölgenin yanında sosyal donatılı site hayatı ve prim potansiyeli taşıyan bir proje olarak öne çıkıyor. Bu nedenle Bulvar Loft’dan hem oturum hem de yatırım amaçlı satın alma hareketinin başladığını görüyoruz” ifadelerini kullandı.

2019 ilkbahar ayında tamamlanacak

37 bin metrekarelik İller Bankası arazisi üzerinde yükselen Bulvar Loft projesinde toplam 6 blokta, 1+1 ile 5+1 arasında değişen 16 farklı tipte toplam 822 daire yer alıyor. Genişlikleri 66 ile 350 metrekare arasında olan Bulvar Loft’da daire fiyatları 350 bin liradan başlıyor. Bulvar Loft projesinin 2019 yılının ilkbaharında tamamlanması planlanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.