Bulvar Loft’ta yüzde 21 kar fırsatı

Akfen İnşaat, Ankara’nın İncek bölgesinde yapımına devam ettiği Bulvar Loft projesinde yeni bir kampanya başlattı. Dairelerin 361 bin TL’den satıldığı projede, 48 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuldu. Şirket aynı zamanda 2019 yılının başına kadar daire sahiplerine yüzde 21’lik kâr fırsatı sağlayacağını duyurdu.

Hayata geçirdiği konut projelerinde Türkiye’de ilk defa uygulamaya koyduğu ‘kar fırsatı modeli’ ile proje yapımı süresince konut fiyatlarındaki değişimi ilk günden açıklayan Akfen İnşaat, yeni projesinde bu modelini güncelledi. Buna göre şirket, geçen yıl yapımına başladığı Bulvar Loft projesinin tamamlanacağı 2019 yılının başına kadar daire sahiplerine yüzde 21’lik kâr fırsatı sağlayacağını duyurdu. Akfen İnşaat’ın yeni kampanyası kapsamında Bulvar Loft projesinden 361 bin TL’den başlayan fiyatlardan konut alanlara 48 ay vade farksız ödeme imkanı da sunuldu.

“Fiyatlar geri gelmeyecek”

Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın, konut alıcısına projedeki birimlerin ne zaman zamlanacağını lansman döneminde gösterdiklerini, bu modelin ev sahipleri tarafından takdirle karşılandığını ve sektörde de örnek alındığını söyledi. Akın, “Kampanyamız ile projede hiçbir zaman fiyatlar geri gelmeyecek. Böylelikle bizden yarın konut alan, bugün satın alandan hiçbir dönemde daha ucuza daire alamayacak” dedi.

LOFT markası yurt dışına taşınacak

Ankara’nın popüler gelişim alanı İncek’in Türkiye’nin en çok değer kazanan bölgeleri arasına girdiğine de dikkat çeken Akın, İncek’te 5 yıl önce metrekaresi 2 bin 500 liraya satılan konutların değerinin bugün 6 bin liraya kadar yükseldiğini söyledi. LOFT markalı 5 projeyle 1 milyar 250 milyon TL’lik yatırıma imza attıklarına dikkat çeken Akın, LOFT markasını yurtdışına taşımaya yönelik arayışta bulunduklarını ifade etti.

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.