Büyük projelerde HYFIX güvencesi

Esas Holding'in bünyesinde yer alan ve gerçekleştirdiği AVM yatırımları ile atağa kalkan Esas Gayrimenkul’ün; Balıkesir ve Lüleburgaz’da hayata geçirmeye hazırlandığı yeni AVM projelerinin temel altı ve perde su yalıtımında da HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri tercih edildi. Çevreye karşı duyarlılığını tüm projelerine yansıtan Esas Gayrimenkul’un yeni AVM projelerinin temel altı su yalıtımında; eksiz olma özelliği, yırtılmazlığı ve su geçirimsizlik değerleriyle korozyona karşı en etkin çözümü sunan HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri kullanılıyor.

Çevre ve yer altı sularına zarar vermiyor

Balıkesir’de inşaatı süren 10Burda AVM’nin 30.000 metrekarelik temel altı ve 10.600 metrekarelik perde su yalıtımında ve Lüleburgaz’da yapımı süren 39Burda AVM’nin ise 32000 metrekare temel altı, 12800 metrekare perde su yalıtımında tercih edilen HYFIX, kendini tamir edebilen reaktif yapısından dolayı su izolasyonunda yüzde 100 performans sağlıyor.
Toprak altı su yalıtımında, betona derinlemesine işleyerek, beton içerisinde kimyasal tepkimeler sonrası oluşturduğu nano minerallar ile ömrü boyunca betonu geçirimsiz hale getiren HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri ayrıca minimum uygulama hatasını ve zamandan maksimum tasarrufu mümkün kılıyor. Petrol türevi salgılar içermeyen HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri; çevre ve yer altı sularına zarar vermediği gibi yer altı şehir atık asitleri ve deniz sularına dayanıklı yapısı ile de çevre dostu projelerin tercihi oluyor.  

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıMarina Ankara’da yüzde 7 indirimle 269 bin 400 liradan
  Sonraki yazıİdris Güllüce kentsel dönüşüm temel atma törenine katıldı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın