Say yapı üç projesiyle CNR Emlak 2015 Fuarı’nda


Dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck tarafından tasarlanan ve istanbul'un tam kalbi sayılabilecek ‘Ulus-Ortaköy-Zincirlikuyu' üçgeninin merkezinde inşa edilmekte olan Yooİstanbul projesini CNR Emlak 2015 Fuarı'nda  Hall 8‘ deki standında ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

 Say Yapı Teknoloji tarafından boğaz ve doğa manzaralı olarak hayata geçirlmekte olan“Yooİstanbul” projesinde lüks ve konforlu bir yaşam alanı vadediliyor. 22 bin metrekarelik arsa üzerinde 11 blok olarak hayata geçirilen Yooİstanbul projesinde arsa alnının yüzde 80'ini ise yeşil alanlar oluşturuyor.
 
Özel lobi, club house, spa, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk kulübü, fitness merkezi, yoga odaları, yürüyüş alanları ve geniş bahçelerinm yer aldığı Yooİstanbul projesinde satış süreci ise devam ediyor.

Say Yapı, CNR Emlak 2015 Fuarı'nda Yooistanbul'un yanı sıra restorasyonunu yaptığı; Boğaz'ın en güzel semtlerinden Yeniköy'de bulunan tarihi Sandoz Yalı'sı ve İstanbul'un parlayan yıldızı Silivri'de bulunan Starlife Silivri projesini de görücüye  çıkarttı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.