Büyükyalı İstanbul projesine aile kredisi desteği

Büyükyalı İstanbul, Büyükyalı Aile Kredisi adını verdiği kişiye özel ve esnek finansman modeliyle ‘iyi yaşam’ı, Büyükyalı’nın ayrıcalıklarını keşfeden ailelerle buluşturuyor.

İstanbul’un yükselen değeri Kazlıçeşme sahil bandında bulunan, Büyükyalı’da yaşamak ve aynı zamanda kârlı bir yatırım yapmak isteyen aileler, Büyükyalı İstanbul, Büyükyalı Aile Kredisi (BAK) sayesinde, esnek ve uygun ödeme koşullarından yaralanabilecek. Büyükyalı, ‘BAK’ ile denizden kültür sanata, gastronomiden sağlığa birçok bileşeni ailelere sunarken, uygun ödeme koşullarıyla kârlı bir yatırımın kapılarını aralıyor. Avrasya Tüneli ile Marmaray’a yakınlığı ve Tarihi Yarımada’ya komşu konumuyla önümüzdeki 5 yılda yüzde 100’ün üzerinde değer artışı beklenen Kazlıçeşme’de yer alan Büyükyalı’da kampanya 30 Nisan’a kadar devam ediyor.

Ailelerin tercih ettiği proje

Büyükyalı’dan ev alanların yüzde 95’ini ailelerin oluşturduğunu ifade eden Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “30 Nisan’a kadar devam edecek ‘BAK’ kampanyamız kapsamında, Büyükyalı’da yaşamak ve yüksek kâr potansiyeli taşıyan bir yatırım yapmak isteyen tüm aileleri satış ofisimize bekliyoruz. ‘BAK’ ile denizden spora, kültürden sanata, modadan alışverişe her alanda ortaya koyduğumuz ‘iyi yaşam’ın kapılarını, tüm aileler için sonuna kadar açıyoruz. ‘BAK’ sayesinde aileler, kendi beklenti ve ödeme olanakları doğrultusunda, esnek finansman planlarıyla Büyükyalı’da ev sahibi olabiliyor. ‘BAK’ ile ‘iyi yaşam’ı daha da ulaşılabilir kılıyoruz. Sunduğumuz ödeme kolaylıkları ve esnek finansman alternatifleriyle Büyükyalı Ailesi’ni kısa sürede daha da büyütmeyi hedefliyoruz” dedi. 30 Nisan 2018’e kadar geçerli olacak ‘BAK’, ilerleyen dönemlerde, Büyükyalı’nın farklı etapları için yeniden hayata geçirilebilecek. Ayrıca isteyenler, her zaman olduğu gibi banka kredilerinden de faydalanarak Büyükyalı’daki ‘iyi yaşam’ın bir parçası olabilecek.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın