Çekmeköy Dreamlife 2. Etabı 114 konuttan oluşacak

İki köklü inşaat firması iş tecrübelerini ve birikimlerini birleştirerek, gayrimenkulde "farkındalık oluşturan projeler" vizyonunun bir adımı olarak hayata geçen Dreamlife projesinin ikinci etabı 114 konuttan oluşacak.

Ortaklığın mülkiyeti kendilerine ait arazi üzerinde toplam 30 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Çekmeköy DREAMLIFE Konutlarında inşaat ocak ayında başladı. Çekmeköy Alemdağ Ormanının hemen yanı başında, 1. 2. ve 3. Köprü bağlantılarına çok yakın mesafedeki proje, 15.000 m² inşaat alanına sahip, 6’şar katlı iki ayrı bloktan oluşuyor. Yüzde 70’i yeşil alana ayrılan DREAMLIFE’ta, doğanın tam ortasında, 62 m² ila 220 m² arasında değişen daire seçenekleriyle farklı yaşam alternatifleri bir arada sunuluyor. 2017’nin ilk çeyreğinde tamamlanması planlanan projenin 89 konuttan oluşan ilk etabında daire fiyatları 216.000 TL’den başlıyor.

Avrasyaint Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sesli, aynı bölgede 60 daire ve 54 villadan oluşan ikinci etabın yapımına da yakında başlayacaklarını söyledi. Ortaklığın Çekmeköy’den sonraki yatırım hedefi ise Sakarya. Sakarya’da karma proje gerçekleştirmek için 150 bin metrekare arsa alan Avrasyaİnt ve Reform Yatırım proje ortaklığı, arsa yatırımıyla ilgili fizibilite çalışmalarını başlattı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.