CODE5 YAZILIM VE VIA PROPERTİES PRISM CRM PROJESİ

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından VIA/ PROPERTİES Code5 Yazılım PRISM CRM projesini hayata geçirdi. VIA/ PROPERTİES istanbul ve Ankara’ da gerçekleştirdiği gayrimenkul projelerinin CRM ve buna bağlı tüm oprerasyonunun yönetilmesinde tam entegre ve sektör deneyimi yüksek bir CRM çözümüne ihtiyacı bulunmaktaydı. VIA/ PROPERTİES 2012 Mart ayında başlayan PRISM CRM projesi ile daha üretken bir alt yapıya kavuşarak iş akışlarını kontrol edilebilir bir hale getirdi. Satış Koordinatörü Cenk Hayırlıoğlu Via Properties Code5 Yazılım işbirliğini değerlendirdi; PRISM CRM projesi ile satış süreçlerinin hız kazandığını ve yurtiçi yurtdışı satış süreçlerinin tek bir altyapıda birleştirdiklerini anlatan Cenk Hayırlıoğlu yakından takip ettikleri PRISM CRM uygulama ve modüllerini, projelerinin gerekliliğine göre şirket bünyesinde uygulamaya devam edeceklerini ve verimliliklerini en üst seviyeye çıkartacaklarını belirtti.

Code5 Yazılım ve Via Properties işbirliği başlangıç sürecinden ve PRISM CRM’i tercih etme nedenlerinizden bahseder misiniz?

Projelerimiz gelişip satış ofislerimiz çoğalmaya başladıkça satış süreçlerimizi sistemli bir alt yapıda takip etmek istedik. Müşteri odaklı yaklaşımlarına ve inşaat sektörüne özel uygulamaları ile , sektörel deneyimini İnşaat crm üzerine geliştirmiş Code5 yazılımın üretmiş olduğu PRISM CRM i tercih ettik.

Code5 Yazılımla yürüttüğümüz PRISM CRM projesi kapsamında merkez ve satış ofislerimizi tek bir altyapıda birleştirdik. PRISM CRM’in şirketinize sağladığı faydalardan bahseder misiniz?

Entegre program üzerinden bütün ekibin gerekli bilgilere anında ulaşılarak, kontrollerini anında yapılabilmesini sağlayan, stratejik konularda doğru ve hızlı kararlar alabilmemize yardımcı olan PRISM CRM ile satış ekibimizin verimliliğinin artırdığını söyleyebilirim. Portföy yönetimi ile gayrimenkul satış stok durumlarını metrekare, ciro bazında raporlar alınıp analiz yapılabilmesi, projelerde farklı satış kuralları, farklı kampanyalar uygulanabilmesi, pazarlama ve planlama faaliyetlerimizi kolaylaştırdı. PRISM CRM güncel durum bilgileri ve satış gücü yönetimi ile satış hedeflerimizin takibini kolaylaştırıyor. Teklif modülü ,müşterilerin istediği vadeye göre ödeme planı hazırlanması ve müşteri bazında saklanması özellikleri ile satış ekibimizin iş yükünü hafifletiyor ve süreci hızlandırıyor. PRISM CRM muhasebe entegrasyon modülü ile sistem verimliliğimizi en üst seviye çıktı.Şirketimizin farklı birimleri iş süreçlerini aynı veritabanı üzerinde gerçekleştirdiği için bilgi akışında kopmalar olmamakla birlikte hatalı işlemler oluşmamaktadır. Via Properties olarak, PRISM CRM ile oluşturduğumuz CRM kültürü ve yazılım altyapısı pazarlama, satış süreçlerimizi hatasız şekilde yönetebilmemizi sağladı ve operasyonel verimliliğimizi arttırdı.

PRISM CRM’in firmanızda uygulanmış birçok modülü bulunmakta. Yurtdışındaki satışlarınızda nasıl bir uygulama mevcut bahseder misiniz?

Yurtdışı satışlarımız acentalar aracılığıyla yapılmakta. PRISM CRM acenta uygulaması ile yurtdışındaki acentalarımız web tabanlı ara yüz bağlantısı ile programı kullanıp satış yapabiliyorlar. Yurtiçinde satış ofislerimizde satış yapmışlar gibi. Hem programın farklı dil versiyonlarını kullanıyoruz hem de acentalarımızın satış süreçlerini takip edebiliyoruz. Kısacası ,yurtiçi ve yurtdışı bütün satış süreçlerimizi PRISM CRM altyapısı altında birleştirdik kontrollü bir şekilde takip edebiliyoruz.

PRISM CRM ile gelecek planlarınız nelerdir?

PRISM CRM ‘in sunduğu etkin ve verimli çözümler ile yeni projelerimizde de verimliliğimizi artırmayı düşünüyoruz. Bunun yanı sıra yenilikçi anlayışı ile yakından takip ettiğimiz PRISM CRM yeni modül ve uygulamalarını inceleyip, projelerimizin gerekliliğine göre şirket bünyemizde uygulamayı planlamaktayız.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıMutfakta asil bir tanrıça: Cybele & Zara
  Sonraki yazıTürkiye’deki binaların yüzde 45’i depreme hazır değil !
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın