DAP Yapı Adam Kule metrekaresi 5.500 TL’den satışa çıktı

DAP Yapı mimari formunu "insandan" alan Adam Kule projesini DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz'ın katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısıyla tanıttı. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarının bulunduğu proje 27 katlı tek kulede 254 rezidans daire ve 88 adet home-ofis olmak üzere 342 bağımsız birimden oluşuyor. Projenin ilk 8 katında ofis ve home ofisler yer alıyor. Alanları 46 metrekare ile 204 metrekare arasında değişen bağımsız alanların bulunduğu Adam Kule'de tüm bölümler 1+0 ve 1+1 tipinde tasarlandı. Lansmana özel avantajlı fiyatlarla satışan çıkan Adam Kule'de metrekare birim fiyatları 5.500 TL'den başlıyor. Yüzde 1 KDV avantajının sunulduğu Adam Kule’nin 36 aylık teslim süresinden önce, 2017 yılının sonunda teslim edilmesi öngörülüyor.

DAP Yapı’dan yatırımcılara yüksek prim sağlayacak bir proje daha

Bölgenin ihtiyacına yönelik araştırmaların ardından tasarlanan Adam Kule, yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından tercih ediliyor. Alman, Danimarkalı, İngiliz, Azeri, Kuveytli ve Dubaili hukuk, bilişim, reklam ve danışmanlık firmalarının ilgi gösterdiği Adam Kule’de satışların yüzde 30’u yabancı yatırımcılar tarafından gerçekleşti.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz yeni projeye ilişkin yaptığı açıklamada, “Adam Kule uzun zamandır çalıştığımız bir projeydi. Bugüne kadar yaptığımız en orijinal tasarımlı bina olacak. Henüz tanıtımı yapılmadan ön talep döneminde yoğun bir ilgi ile karşılaştık ve projenin yüzde 47’sini sattık. Adam Kule, giriş katı ile beraber 8 katı home office, diğer 19 katı residence dairelerden oluşacak ve bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden Dragos’ta inşa edilecek. Tüketiciye gösterdiğimiz özenin bir simgesi olarak geliştirdiğimiz son projemizi ‘insan’a ithaf ediyoruz” dedi.

Adam Kule’nin, DAP Yapının zirve projelerinden biri olacağını belirten Ziya Yılmaz, şöyle devam etti:

“Ön talep döneminde yaklaşık 5.000 kişiden olumlu geri dönüşler almıştık. Adam Kule ile daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Adam Kule, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren özgün mimari formundan A Plus niteliklerine, malzeme ve işçilik kalitesine kadar üstün özellikleriyle yatırım değeri çok yüksek bir proje. Konumu itibariyle lokasyon avantajını sonuna kadar kullanma imkanı veren Adam Kule, bölgenin çehresini değiştirecek ve Maltepe Rekreasyon Projesine olan yakınlığıyla yatırımcısı için çok cazip olacak. Inşaatı tamamlanmak üzere olan Istinaf Mahkemesi ve sahildeki 1 milyon 200 bin m2’lik dolgu alanının aktif şekilde hayata geçmesi ile sahiplerine sağladığı yüksek prestijin yanı sıra yüksek kazançla da ilk tercih olarak öne çıkıyor. Lokasyonu ve özellikleri ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak Adam Kule’de lansman avantajlarından yararlanmak isteyenleri bu özel projeye davet ediyoruz.”

İnsandan ilham alındı, insan gibi yaşam sunuyor

Maltepe Dragos sahile 800 metre mesafede bulunan Adam Kule projesi DAP Yapı'nın daha önce hayata geçirdiği Vazo Kule projesinin hemen arkasında yer alıyor. Projedeki daireler 9. kattan itibaren deniz ve Adalar manzarası görüyor. Sunduğu ayrıcalıklarla ses getirecek Adam Kule'de açık yüzme havuzu, SPA ve fitness merkezi yer alıyor. Kafe, yürüyüş parkuru ve özgün peyzaj alanı ile ayrıcalıklı bir yaşam vadeden Adam Kule; restoran, resepsiyon hizmetleri, asistan hizmetleri, limuzin ve araç kiralama servisi, özel organizasyon ve randevu sistemi, çok amaçlı kullanıma uygun toplantı salonları, açık ve kapalı otoparklar, fiber optik kablolu iletişim ağı, consierge hizmeti, teknik servis, merkezi pay ölçer, ısıtma-soğutma sistemi, elektronik kontrol sistemi ve 7/24 guvenlik ile farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor. DAP Yapı kalitesiyle hayata geçirilen Adam Kule, opsiyonel mimari ayrıcalığıyla kullanıcıların kendi zevkine ve stiline göre de tasarlanabiliyor.

'Bedava Ofis Sistemi'

DAP Yapı hizmeti ve ayrıcalığı olan 'Bedava Ofis Sistemi', Adam Kule projesinde de uygulanıyor. İşletme sahiplerine lobi, asistan odası, toplantı odası gibi alanlar ile bu alanları daha işlevsel hale getirecek asistan, sekreter, temizlik, servis elemanı gibi her türlü personel hizmeti sunuluyor.

İhtiyaç duyulabilecek her türlü hizmetin, VIP kalitesinde sunulduğu Adam Kule’deki home ofislerin seçkin sakinleri için A Plus asistan hizmetleri de yer alıyor. DAP Yapı, asistan hizmetleriyle; sekreter ve yardımcı personel ihtiyaçlarını tamamen ortadan kaldırarak 7/24 özel asistan, back office ve concierge hizmetlerini tam anlamıyla A Plus kalitesinde tek bir alanda karşılıyor. DAP Yapı, 'Bedava Ofis Sistemi' ile binlerce metrekarelik alanı maliyetli bir yatırımla satın almak yerine katkı payı ödenerek ihtiyaç duyulduğu zaman kullanılmasını sağlıyor.

Şehrin kalbinde benzersiz bir rezidans yaşamı

Adam Kule’de ayrıcalıklı bir yaşama sahip olacaklar, alışverişten eğlenceye, sağlıktan spora Istanbul’un en seçkin merkezlerinden Kadıköy ve Bağdat Caddesi’ne çok yakın bir konumda bulunuyor. Anadolu Yakası’nın en gozde yerlerinden olan Dragos’ta konumlanan Adam Kule, yaşamın tüm alanlarına temas edebilen bir noktada yer alıyor. Dragos’ta projelendirilen Adam Kule, iş ve ozel yaşamda mega kentin her türlü irnkanından fazlasıyla yararlanılmasını sağlıyor. Marina, metro, hızlı tren, kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunuyor. Maltepe, Kadıkoy ve Bağdat Caddesinin hemen yanında bulunan Adam Kule’den, TEM Bağlantı Yolu Sahil Yolu, E-S Karayolu, Yüksek İstinaf Mahkemesi, Kartal Adliyesi, Maltepe Sahil Dolgu Alanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi alanlara kolayca ulaşılıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın