Dap Yapı’dan 179 bin TL’lik son fırsat!

 

İstanbul Maltepe’de konumlanan Dap Dalga Kule ve Dap Tango Kule projeleri için geçerli olan kampanyada fiyatlar 179 bin TL’den başlıyor. Ayrıca bu fiyatlar üzerinden 50 ay vade, sıfır faiz ve sabit ödeme avantajıyla satışa sunuluyor.

Oturmadığın dönemde kirala

Tango Kule ve Dalga Kule, kullanıcılarına, özellikle de yatırımcılarına “oturmadığın dönemde kirala” modeliyle alternatif bir kazanç kapısı da sunuyor. Haftalık, aylık ve yıllık kiralanabilen daireler profesyonel bir yönetim sistemiyle işletiliyor.

Dans eden 192 daire

Dans eden kadın ve erkek figüründen yola çıkılarak tasarlanan Tango Kule’de iç içe geçerek kenetlenen bina tasarımı, dış cephede camların renk oyunuyla beslenerek smokin giymiş bir erkek ve dore elbiseli kadın figürüne dönüşüyor. 129 adet stüdyo/single ve 63 adet suit olmak üzere toplam 192 adet rezidans dairenin yer aldığı 21 katlı proje Nisan 2012’de satışa çıktı ve yüzde 70’i satıldı.

Dalga Kule’nin yüzde 82’si satıldı

Dünyada ve ülkemizde ilk defa kullanılan bir mimariyle, deniz dalgasından esinlenerek tasarlanan Dalga Kule 22’şer katlı 2 kuleden oluşuyor. 369 adet Single (stüdyo), Suit (1+1) ve Grand Suit (2+1) rezidans dairenin yer aldığı proje, E-5’e 600 metre, sahil yoluna 800 metre mesafede konumlanıyor. Eylül 2011’den bu yana satışta olan projenin yüzde 82’si satıldı. Farklı mimarisiyle dikkatleri üzerine çeken Tango Kule ve Dalga Kule projeleri, başta Arap ve Ortadoğulu yatırımcı olmak üzere pek çok yabancı yatırımcının da ilgisini çekiyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıİstanbul’a metro vergisi konmalı!
  Sonraki yazıFer Yapı’dan Mai Residence’nin lansmanında sürpriz: Parima Residence!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın