Fer Yapı’dan Mai Residence’nin lansmanında sürpriz: Parima Residence!

 

Fer Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ramadan Kumova tarafından Mai Residence'nin lansmanında açıklanan Parima Residence, tarafından İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Cevizlibağ’da hayata geçirilecek. Toplam 147 bağımsız bölümden oluşacak ve Cevizlibağ Fetih Koleji’nin tam karşısında 14 katlı tek blokta yükselecek olan proje 10 dönüm arsa alanına sahip.

7 bin metrekare satılabilir alan

1+0 stüdyo daireden 2+1 daireye kadar farklı tipte dairelerin bulunacağı öğrenilen Fer Yapı Parima Residence projesinin fiyatları ve teslim tarihi doğal olarak henüz belli değil. Fer Yapı’nın dördüncü projesi olacak olan Parima Residence projesinin 15 bin metrekare inşaat alanı, 7 bin metrekare satılabilir alanı olacağı tahmin ediliyor.

Fer Yapı Parima Residence nerede?

Özel Fetih Koleji'nin hemen karşısında konumlandığı öğrenilen Fer Yapı Parima Residence, İstanbul'un neredeyse merkezi sayılabilecek bir noktada, Topkapı Cevizlibağ'da yükselecek. Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Fer Yapı Parima Residence Fer Yapı Parima Residence iletişim bilgileri 444 9 337 www.feryapi.com

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıDap Yapı’dan 179 bin TL’lik son fırsat!
  Sonraki yazıPaşabahçe Tekel arazisi artık resmen Torunlar’ın
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın