DAP Yapı’nın projelerinde büyük kampanya

DAP Yapı, European Property Awards tarafından birçok ödüle layık görülen, teslime hazır projeleri özelinde büyük bir kampanyaya start verdi. Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Royal Center ve DAP Vadisi’nde yer alan ofis projelerini kapsayan kampanya ile ister oturum istenirse de yatırım imkanından yararlanılıyor.
 
DAP Yapı projelerinde, sadece 2 bin 950 liradan başlayan taksitlerle Halkbank’ın ‘Konut Kredisi Desteği’ ile 60 ay vadede yüzde 0.42, 120 ay vadede ise yüzde 0.70 faiz oranı gibi farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. Kampanyaya dahil tüm projelerde yüzde 10 indirime ek olarak tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı yer alıyor. DAP Yapı’da 36 aya kadar varan vadelerde de kişiye özel ödeme seçenekleri mevcut.


 
Oturmasan da ilk 5 ay kira bedelin karşılanıyor

Eşyalı ve eşyasız alternatifleri ile 5 yıldızlı otel lüksüne sahip rezidanslar Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule ve Tango Kule’de 1+0, 1+1 ve 2+1 daireleriyle hem oturumcu hem de yatırımcılara yönelik ‘Kendi Kendini Ödeyen Rezidanslar’ kampanyası dikkat çekiyor. 10 yıllık banka kredisi kullanılarak satın alınan rezidansların 8 yılı kira geliri ile ödenebiliyor. DAP Yapı, Dalga Kule ve Vazo Kule’de ise rezidansın oturum amaçlı kullanılmayacak olması halinde ilk 5 ay kira bedelini karşılıyor.
 
Bağdat Caddesi’ne sadece 10 dakika uzaklıkta yer alan Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule ve Royal Center projeleri bölgedeki adliyeler, hastaneler, özel ve devlet üniversiteleri, alışveriş merkezleri, Sahiba Gökçen Havalimanı, Osmangazi Köprüsü, E-5, metro ve İstanbul Ankara hızlı tren projesinin istasyonlarına yakınlığı ile önemli bir lokasyonda bulunuyor.


 
İstanbul’un yükselen bölgelerinden biri olan Çağlayan bölgesinde faaliyete geçen DAP Vadisi’nde ise ofis alanları, her projenin içinde bulunan toplantı odaları ve iş adamlarına yönelik geliştirdiği VIP hizmet anlayışıyla beyaz yakalı çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedef alıyor. DAP Vadisi yaşam alanlarıyla bölgenin kalkınmasına da katkı sağlıyor.
 
“Bu konseptin geleceğine inanıyoruz”

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, ürettikleri binlerce konutu daima söz verdikleri tarihte ve vadettikleri kalitede teslim ettiklerini, bulundukları yerlere katma değer kazandırdıklarını söyledi.. Çirkin yapılaşmanın, çarpık zihniyetle inşa edilen binaların yanında bir tablo gibi duran projelerinin görünümüyle, kalitesiyle ve üstün inşaat özellikleriyle öne çıktığını belirten Yılmaz, “Konut edinmek isteyenler için tüm imkanları seferber etmiş durumdayız. Özellikle yakın gelecekte Dalga Kule, Vazo Kule, Burgu Kule, Tango Kule projelerindeki konseptin daha çok ilgi çekeceğine inanıyoruz ve bu doğrultuda yatırıma devam ediyoruz. Şu anda ülkemiz bir süreçten geçiyor ve elbette turizm sektörü de durgunluktan payını aldı. Fakat kısa sürede toparlanıp yine yabancıların sık ziyaret ettiği rotasyonlardan biri olacağız. Dolayısıyla otellerimizin doluluk oranlarının artacağına, bu konseptin geleceğine inanıyoruz ve yatırım yapıyoruz” ifadelerini kullandı.
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.