DUMANKAYA VİTES BÜYÜTTÜ!

 

 Son birkaç yılda yaptığı yatırımlar ve hayata geçirdiği konut projeleriyle adından söz ettiren Dumankaya İnşaat, şimdi de gerçekleştirmeye hazırlandığı kampanyalarla dikkat çekiyor. Emlak sektöründe özellikle Ramazan ayında yaşanan durgunluğu aşmak isteyen Dumankaya, birbirinden cazip üç ayrı kampanyayla emlak sektörünü domine etmeye hazırlanıyor. BABALAR BÜYÜTTÜ, OĞULLAR ZİRVEYE TAŞIDI…

Müşteriyi getir, otomobili götür!

18 Temmuz 2012 Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen basın toplantısında, bu yılın ilk altı ayında yaptıkları satışların yüzde 37’sini, Haziran ayında ise yüzde 50’sini tavsiye ve referans aracılığıyla yaptıklarını belirten Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya, bu durumu kurumsal bir hale getirmek ve müşterilerine de kazandırmak istediklerini belirterek kampanyayı şöyle anlattı: “Dumankaya İnşaat’la şu ya da bu şekilde temas etmiş, daire almış, veya almamış olanlar, projelerimiz hakkında referans sağlayıp yeni satışlara aracı oldukları takdirde referans puanları toplayacaklar. 4 bin puana ulaşanlara ise bir adet Hyundai i30 otomobil hediye edeceğiz. Bu kampanyadan yararlanarak şimdiye kadar 3 kişi otomobil hediyesi kazandı.”  

Ramazana özel “Garanti”

Ramazan ayı boyunca Dumankaya müşterilerine özel “Dumankaya Garanti Modeli” adında bir sistemi hayata geçireceklerini belirten Dumankaya, 18 Temmuz-21 Ağustos 2012 tarihleri arasında sürecek kampanyayla konut sektöründe bir ilke imza atacaklarını söyledi. Kampanyada sunulan fırsatlar ise şöyle:

 • Konut tesliminden itibaren 1 yıl süre ile aidat ödememe avantajı ( dairede oturum ya da kiralama başlayana kadar)
 • Kira garantisi: Dumankaya’dan daire satın alan müşteriler eğer isterlerse Dumankaya Pusula’ya dairelerini eşyalı veya eşyasız kiralama yetkisi verebilecekler. Teslimden sonraki 3 aylık kiralama süreci sonucunda Dumankaya Garanti Modeli ile garanti edilen tutar 1 yıl boyunca müşterilere ödenecek.
 • 1+1 yıl ilave garanti süresi: Sıva üstü imalatlarda mevcut garanti süresine ilave olarak ücretsiz 1 yıl uzatılmış garanti süresi. (Sıva altı imalatlarda mevcut olan 5 yıl garanti ise devam ediyor)
 • Tüm satışlarda yüzde 10 indirim.
 • Peşinatı teslimde ödeme fırsatı:  Taksitlere şimdi başlanarak peşinatı  teslimatta ödeyebilme imkânı
 • Avantajlı mobilya paketi: Dumankaya Pusula aracılığı avantajlı mobilya ve hizmet paketleri

Dumankaya Garanti Modeli kampanyası Dumankaya’nın Flex Kurtköy, Modern Vadi, Konsept Halkalı, Ritim İstanbul, Adres Natura ve Adres Su projelerinde geçerli olacak.

Satış sonrası için “DİS” modeli Dumankaya projelerinden konut satın alan müşterilerine satış sonrası hizmetleri için “Dumankaya İşletim Sistemi” adında bir model hazırladıklarını kaydeden Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, Dumankaya İşletim Sistemi (DİS) ile müşterilerine  ikinci el kiralama ve satış hizmeti, dekorasyonlu kiralama, asistan ve concierge hizmetleri vereceklerini belirtti. Amaçlarının “her aşamada mutlu ev sahipleri oluşturmak” olduğunu söyleyen Dumankaya, şöyle konuştu: “Sektörümüzde daha önce görülmemiş kalitede bir hizmet anlayışını Dumankaya müşterilerinin beğenisine sunan Dumankaya İşletim Sistemi, (DİS) hizmetlerimizi 4 ana başlık altında topladık. Bunlar;

 • Standart kiralama ve 2. el satış hizmetleri
 • Kısa ve orta vadeli eşyalı kiralama hizmetleri
 • Asistan ve Concierge hizmetleri
 • Site yönetim hizmetleri

DUMANKAYA'NIN TÜM PROJELERİ İÇİN TIKLAYINIZ… Bu hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz, evlerinin dekorasyon aşamasından, kiralanmasına, taşınmalarından, seyahat planlamalarına, araç kiralamadan tıbbi desteğe ya da konser, sinema vb. kültür sanat etkinlikleri rezervasyonlarına kadar tüm hizmetlere tek bir yerden erişerek kolaylıkla faydalanabilecekler.”Ayrıca bu hizmetlere ek olarak kiracı takip sistemi ile yatırımcı müşterilere kiracılarının aidat ödemelerini kontrol etme imkanı sunuyor ve daire teslimlerinde yapılan tüm abonelik çalışmaların da da destek veriyoruz.” Hedef 400 milyon ciro Şu anda bünyelerinde toplam 5 bine yakın bir daire stoku olduğunu belirten Uğur Dumankaya, “Bunun toplam bedeli 1,5 milyar TL ediyor. İlk 6 ayda bin 87 daire sattık ve 201 milyon TL ciroya ulaştık. Yılsonuna kadar ciromuzu 400 milyon liraya çıkarmayı hedefliyoruz. Yeni ruhsat alınacak projelerde yüzde 18 KDV uygulanacak. 2013'te bu bizim için bir avantaj oluşturacak” diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıYENİ KONUTLARDA FİYATLAR ARTTI, KİRADA ANKARA İKİNCİ ELDE DE ANTALYA ŞAMPİYON!
  Sonraki yazıİŞTE DÜNYANIN EN GÜZEL 10 BİNASI
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın