Silivri’de 390 bin TL’den başlayan bahçeli evler

Arizon Yapı’nın Villa’de serisinin ilk etabı olan ve Silivri’de yer alan Villa’de PIAR bahçeli doğa evleri projesinin tamamlanan ilk örnek konutu alıcıları için görücüye çıktı.

Arizon Yapı

Villa’de PIAR, 390 bin TL ile 780 bin TL arasındaki fiyatlarla satışa sunulmaya devam ediyor. 20 milyon 143 bin 463 metre kare yemyeşil ormanlık alan ile çevrili, Silivri’nin Balaban mevkiinde konuşlanan Villa’de PIAR projesi, doğa içerisinde yaşamak isteyenler için 11 bin 150 metre kare net alana yayılmış olarak, toplam 42 bahçeli doğa evinden oluşuyor. Lansman kapsamında uygun fiyatlarla satışı devam eden konutlar, ev sahibi olmak isteyen kullanıcılarını bekliyor.

Yüksek tavanlı loft evler ferah bir görünüm sağlıyor

Türkiye’de de son yıllarda tercih edilmeye başlayan loft konseptine uygun olarak,
6 metrelik yüksek tavan yapısı ile dikkat çeken Villa’de PIAR, geniş pencere detayları ile de kullanıcılarına oldukça ferah bir iç mekân alanı sağlıyor.

Arizon Yapı

3 tip ev seçeneğinin sunulduğu projede; 3+1 evler, yaklaşık 270 metre kare bahçe içinde 100 metre kare brüt alana, 2+1 evler, ortalama 250 metre kare bahçe içinde 92 metre kare brüt alana ve 1+1 evler ise yaklaşık 150 metre kare bahçe içinde ve 47 metre kare brüt alana sahip bulunuyor. Villa’de PIAR projesinin sosyal olanakları arasında; spor alanı, çocuk oyun ve parkur alanı, açık sinema alanı ile kamp ve mangal alanlarıyla donatılmış üniteler yer alıyor.

Haziran 2021’de teslim

Deprem yönetmeliğine uygun olarak taşıyıcı sisteminin betonarme, dış cephesinin yangına, ısıya ve soğuğa dayanıklı metal panel ile yapıldığı Villa’de PIAR, alıcılarına müstakil bahçeli, güvenlikli, ferah yüksek iç mekana sahip, sosyal ve yeşil alanları ile hem şehre yakın hem de huzur dolu bir yaşam alanı sunmayı amaçlıyor.

İlk teslimatların Mayıs 2021’de ruhsatlı olarak yapılmasının planlandığı projede, ev sahiplerine son teslimatlar ise Haziran 2021’de yapılacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.