Echomar Famerit İzmir projesinde fiyatlar metrekaresi 3 bin TL’den başlıyor

Sağlık sektöründe ciddi bir yere sahip olan ve Echomar hastaneleriyle bilinen Echomar Sağlık Grubu, İstanbul ve İzmir’deki arsa yatırımları sayesinde gayrimenkul ve inşaat sektöründe de yatırım yapmaya başlıyor.

Ön satışlar başladı

Famerit İzmir projesini bundan altı yıl önce İzmir Bornova’da satın aldıkları bir arsa üzerinde hayata geçirdiklerini belirten Echomar Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Serdar Mutlu, “60 milyon lira yatırımla hayata geçirdiğimiz proje rezidans, AVM ve otelden oluşuyor. Ruhsat başvurusunu yaptık. Mart ayında ruhsatı aldıktan sonra da hemen inşaata başlamayı planlıyoruz. Toplam 300 üniteden oluşacak projede ön satışlara başladık” diye konuştu.

İki yıl sonra teslim edilecek

Üç kuleden oluşan Famerit İzmir projesinin iki kulesi konut ve home-ofisler, diğer kulede ise otel yer alacak. 80 mağazalık bir AVM projesinin de yer aldığı Famerit İzmir projesinin teslim tarihi olarak iki yıl sonrası öngörülüyor.

Eve gelen misafire özel otel odası

Projenin en önemli özelliklerinden birinin misafir odaları olduğunu belirten Serdar Mutlu “Projede misafirler için konaklamalı odalar ayıracağız. Bu sayede konut sahiplerine gelen misafirler düşük ücretlerle burada kalabilecek. Bu konutlarda otel konforunda misafirler kalabilecek” dedi.

Evcil hayvanlar emin ellerde

Mutlu, projenin bir diğer özelliğinin ise hayvan barınağı olduğunu vurgulayarak, tatile ya da başka bir yere giden konut sahiplerinin evcil hayvanlarını bırakabileceği barınak planladıklarını söyledi. Ayrıca sitede ikamet eden kişilerin iş görüşmelerini rahat olarak yapabilecekleri ofislerinin, boş vakitlerini değerlendirebilecekleri hobi bahçelerinin ve cep sinemalarının bu projede yer alacağını belirtti.

Sağlık merkezi de olacak

Echomar Genel Müdürü Özlem Mutlu Çetin de, projenin içinde sağlıklı yaşam merkezi kurmayı planladıklarını belirterek bu uygulamanın ardından kendi projelerinde ve diğer projelerde de bu merkezlerin sayısını artırmak istediklerinin altını çizdi. Projenin bu anlamda da diğerlerinden ayrılacağını kaydeden Özlem Mutlu Çetin, 2013’te 4 lokasyonda bu tür sağlıklı yaşam merkezlerini açacaklarını dile getirdi.

Famerit İzmir nerede
Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Famerit İzmir – Echomar Sağlık Grubu

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazı2B arazilerinde faizsiz taksit vadesi uzuyor!
  Sonraki yazıPalmiye Park Renova projesi 135 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın