Palmiye Park Renova projesi 135 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor

43 yıldır inşa ettiği binalarla İzmir’e iz bırakan Veryeri ve Dağıstan ortaklığının en yeni projesi Renova, İzmir’in en eski yerleşim yerlerinden biri olan Yeşilova’da hayata geçiriliyor. Palmiye Park’ın diğer projeleri gibi Renova da gençler ve kendini genç hissedenler için modern, şık ve ekonomik evlerden oluşuyor.

İzmir’in her yerine ulaşım rahat

2 blokta toplam 153 daire ve bin 500 metrekare dükkandan oluşan Renova’da 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Avantajlı konumu ile dikkat çeken Palmiye Park Renova projesinde kapıdan çıktıktan sonra tek vasıtayla İzmir’in her yerine ulaşım kolaylığı sunan sitenin komşuları Bornova Forum, Ege ve Yaşar Üniversiteleri, Işıkkent Koleji ve Merkez Garaj…

Fiyatlar 135 bin TL’den başlıyor

Teslim tarihi olarak 2014 yılının Aralık ayı öngörülen Renova projesinde 1+1 dairelerin fiyatları 135 bin TL’den, 2+1 dairelerin fiyatları ise 196 bin TL’den başlıyor. Diğer Palmiye Park projelerinde olduğu gibi Renova’da da 24 saat müşteri hattı hizmet veriyor. Ev alımından teslimata kadar olan sürede tüm bürokratik işlemler Palmiye Park tarafından yapılıyor. Sitede ev sahibi olduktan sonra E-vim ve iyikomsu.com sistemleri sayesinde komşular arasındaki iletişimin sağlanması ve ilişkilerin güçlendirilmesi çalışmaları da Palmiye Park’a ait.

Palmiye Park Renova nerede?

İzmir Yeşilova'da yer alan Renova projesi, İzmir Otogarı'na çok yakın bir konumda bulunuyor. "Palmiye Park Renova projesine nasıl gidilir" sorusunun cevabı ise projenin internet sitesinde şöyle veriliyor: "Özel aracınız ile geliyorsanız, Güzelyalı'dan, Bornova'dan, Narlıdere'den, Karşıyaka'dan, Ciğli'den, Alsancak'tan; Bornova'ya gider gibi Ankara asfaltına çıkın. Ege Üniversitesi, Çevreyolu Otogar,  Adnan Menderes havalimanı sapağından ayrılıp, Çevreyolu Otogar, Adnan Menderes havalimanı yolu üzerinde devam ederek otobana çıkın. Otogar Konak sapağından çıkıp Işıkkent Eğitim Kampüsü Karacaoğlan Mahallesi istikametine gidip, sağda Has Otomotiv Mercedes servisini görüyorsunuz. Tam karşısında bulunan 4088 sokağa girin. Yaklaşık 500 metre ilerleyin. Sağ tarafta sitemizi göreceksiniz. Otobüs ile geliyorsanız;  Sitemizin önündeki durağın adı Çimentaş Lisesi Durağı Kullanabileceğiniz otobüs hatları: 50 numara Otogar – Gümrük 613 numara Otogar – Bostanlı 119 numara Altındağ – Bornova 250 numara Otogar – Uzundere 59 numara Kemer – Bornova Metro Ayrıca Işıkkent – Kahramanlar, Bornova – Yeşilyurt ve Pınarbaşı – Bornova dolmuşları da sitemizin önünden geçmektedir." Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Palmiye Park Renova 0232 462 50 60 www.palmiyepark.com

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıEchomar Famerit İzmir projesinde fiyatlar metrekaresi 3 bin TL’den başlıyor
  Sonraki yazıKentsel dönüşümün yeni durağı Malatya…
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın