Elysium Miramar Bodrum, teslim edildi

Ofton İnşaat’ın Elysium kalitesini Bodrum’a taşıdığı Elysium Miramar Bodrum projesinde yaşam başlıyor. Bodrum Kalesi’ne komşu proje, sahiplerine dört mevsim yaşama konforu sunuyor.

Ofton İnşaat’ın, Bodrum’un merkezinde hayata geçirdiği  Elysium Miramar Bodrum projesini teslim etti. 22 dönüm arazi üzerinde inşa edilen proje, sahiplerine sunduğu deniz, doğa, marina ve Bodrum kalesi manzarası ile dikkatleri üzerine çekiyor. Butik bir proje olan Elysium Miramar Bodrum, bulunduğu konum itibariyle ev sahiplerine dört mevsim boyunca dingin ve hareketli bir yaşamın kapılarını aralıyor. Projede, çam ve zeytin ağaçlarının arasında yürüyüş yapılabilen doğal patika alanları sayesinde dingin bir yaşam sürülürken, Bodrum merkeze olan 1 kilometrelik yakınlığı sayesinde  canlı ve hareketli bir yaşam vaad ediliyor.

Akıllı ev teknolojisi ve merkezi konum

Havaalanına 30, Bodrum merkeze 1, yat limanı ve sahile 1.4, Marina’ya 1.8 kilometrelik bir mesafede yer alan Elysium Miramar Bodrum, alışveriş merkezleri, marketler ve hastanelere ise yürüme mesafesinde yer alıyor. Akıllı ev teknolojisi ile donatılan proje, az katlı 23 blokta 46 adet 3+1 dubleks ikiz villa ile 4 adet 4+1 penthouse konuttan meydana geliyor. Elysium Miramar Bodrum’da akıllı ev sistemleri sayesinde, klimalar uzaktan çalıştırabiliyor, perdeler açılıp kapatılabiliyor, aydınlatma üniteleri kontrol edebiliyor, hırsızlık, yangın ve su baskını gibi acil durumlarda site genel güvenlik birimiyle eş zamanlı haberdar olunabiliyor, evlerin giriş kapıları parmak izi okuyucularla açılıyor.

Müstakil havuz ve bahçe

Ev sahiplerinin kendilerini ayrıcalıklı ve özel hissetmelerini sağlayacak her türlü detayının incelikle düşünüldüğü projede, her dubleks villanın önünde müstakil havuz ve bahçesi yer alıyor. Her penthouse dairenin çatı terasında manzaralı yüzme havuzu ve kitchenette, giriş kapısı önünde ise bahçeleri bulunuyor. Elysium Miramar Bodrum’da fiyatlar 530 bin Euro ila 1 milyon 150 bin Euro arasında değişiyor. Ofton İnşaat, banka kredisi ve peşin ödemelerin yanı sıra kendi bünyesinde yüzde 50 peşin alıp kalan yüzde 50 için 12 aya kadar vade yapıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.