Elysium Serenity Kandilli’de metrekaresi 6 bin 925 TL’ye

Ofton İnşaat’ın bölgedeki yeni yaşam projesi Elysium Serenity Kandilli, konumundan ulaşım olanaklarına, mimari yapısından şehrin merkezinde sunduğu huzura kadar her açıdan tercih edilen bir proje oldu.

Deniz ve doğayla iç içe yaşam

İstanbul Boğazı’nda yer alan Kandilli semtinde inşasına başlanan Elysium Serenity Kandilli, gördüğü ilgi ile bölgede böyle bir projeye ihtiyaç duyulduğunu ve bu ihtiyacı da karşıladığını gösteriyor.
Elysium Serene projesinin hemen yanı başında inşa edilen Elysium Serenity Kandilli, hem Anadolu ve Avrupa yakasının en önemli noktalarına kolay ulaşım imkanı sağlıyor hem de İstanbullulara şehrin merkezinde deniz ve doğa ile iç içe yaşama ayrıcalığı sunuyor.

Elysium Serenity Kandilli fiyatları

Toplam 5 bin 465 metrekare arazi içerisinde hayata geçirilen proje, 3 blok ve 75 daireden oluşuyor. Elysium Serenity Kandilli, 50,71 metrekare ile 125,9 metrekare arasında değişen alanları ile 1+0, 1+1 ve 2+1 formatta, flat ve dubleks daire seçenekleri sunuyor. Her zevk ve ihtiyaca hitap edebilen Elysium Serenity Kandilli, eşsiz konumu ve 6 bin 925 TL’lik metrekare birim fiyatı ile yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Yeni evli genç çiftlere ideal

Elysium Serenity Kandilli, konumu sayesinde İstanbul’un yoğunluğundan bunalan, sakinliği seven, yalnız yaşamayı tercih eden ve yeni evlenen genç çiftler için az katlı küçük metrekareli eşsiz bir yaşam alanı sunuyor.

Elysium Serenity Kandilli nerede?

Boğaziçi Köprüsü’ne 4,2 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5,5 km mesafede konumlanan Elysium Serenity Kandilli, ’açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna ve buhar odaları ve fitness merkezi ile sakinlerine Kandilli’de günün yorgunluğundan arınacakları sosyal imkanlar sunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazı3. Havalimanı’na komşu olan arsalar yüzde 200 değerlendi
  Sonraki yazıABD’de 2. el konut satışları 8 yılın en yükseğinde
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın