Emlak haber portallarından sert tepki

ajans

Ancak emlak haber portalları haksızca ayrımcılığa uğramıştır. EYG Gayrimenkul Portföy Yönetimi A.Ş. firmasının 27 Mayıs günü Team iletişim aracılığıyla organize ettiği son toplantı emlak haber portalları arasında ayrımcılık yaptığını bizler içinde sabrın sonu olarak isyan etmemize neden olmuştur. Özellikle bir arkadaşımızı gözyaşı döktürecek kadar incitilmiştir. Toplantı salonunda koltuklar boş kalırken, kapı önünde bekletilen arkadaşımıza kartvizitinde ne yazarsa yazsın içeri alınmaması son derece talihsiz ve yanlış bir uygulamadır. Tüm içtenliğimle başta EYG Gayrimenkul Portföy Yönetimi A.Ş. firması ve PR Ajanslığını yürüten Team İletişim çalışanlarını bu uygulamalarından dolayı Emlak Rotası olarak şiddetle kınıyoruz.

Arkadaşlarımıza gösterilen değer bizlerin de gerek EYG Gayrimenkul Portföy Yönetimi A.Ş. gerekse Ajansa yönelik tavır almamıza neden olmuştur. Emlak Rotası olarak Team iletişim ve EYG firmasına ait haberleri yayınlamama kararı almış olduğumuzu üzülerek belirtmek isterim.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSinpaş Köyceğiz’de örnek daireler hazır
  Sonraki yazıKahramanmaraş’ta barajlar doldu
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın