En çok satılan proje

Park Yaşam Ataşehir Satış Müdürü Sedef Dugalı, "Projemiz, İzmir'in gelecek dönem en fazla değerlenecek bölgesinde ve stratejik olarak da en önemli projelerin yanı başında konumlanıyor. Az katlı ve modern yatay mimarisiyle sıcak bir atmosfere de ev sahipliği yapıyor. Çevre yolu ana bağlantı noktaları arasında yer alan merkezi lokasyonu, hastane, okul ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında yer alması projenin tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor" dedi

TERCİH GENİŞ DAİRELER

Proje genelinde en çok satışı gerçekleştirilen daire tipinin geniş metrekarelik daire seçenekleri olduğu bilgisini paylaşan Dugalı  "Hem yatırım hem de yerleşim için değerlendirilebilecek projede, 1 + 1 daire tipleri 86 metrekarelik geniş alanlardan oluşuyor. Tercihlerini yatırım için 1 + 1 ve 2-1 tiplerinden yana yapan yatırımcılar. Oturmak için ise aile konseptinin ağır bastığı 2+1,3+1,3+2 teraslı daire tipleri tercih ediliyor, inşaat çalışmalarının hız kesmeden devam ettiği projenin teslimatının ise 2017 Aralık ayında yapılması planlanıyor" dedi.

İzmir'de özgün bir satış ofisi yaptıklarını ve kısa sürede beklenenden daha hızlı satış gerçekleştirdiklerini dile gebren Dugalı. "Leed sertifikasına aday olan Park Yaşam Ataşehir insan odaklı ve doğa dostu olmasıyla da diğer projelerden ayrılıyor.  Geleneksel yaşama duyduğunuz özlemi bulabileceğiniz Park Yaşam Ataşehir ofisimizde aynı zamanda örnek dairemizi de gezme şansına sahip olacaksınız" dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.