Erkan İnşaat’ın yeni projesi Pırlanta Göztepe’nin lansmanı gerçekleştirildi

İstanbul'da Pırlanta Koru, Pırlanta Çamlıca, Pırlanta Feneryolu gibi projelere imza atan Erkan İnşaat, 'Best Of Göztepe' konseptiyle inşa etmeye başladığı son projesi Pırlanta Göztepe'nin lansmanını gerçekleştirdi.

Daha önceki projelerinde uyguladıkları özgün tasarımları Pırlanta Göztepe'de sergidiklerini söyleyen Erkan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Erkan, İstanbul'a ve Göztepe'ye özel bir değer katacak projenin beklentilerin üzerinde bir yaşam sunacağını söyledi.

Şehrin içinde ama kargaşadan uzak bir hayat

Pırlanta Göztepe'nin İstanbul'un merkezinde yer aldığını hatırlatan Erkan "Projenin adı gibi değerli, hayata ve kent yaşamına değer katacak projemizle AVM'ler, hastane, üniversite gibi önemli alanların tam ortasında, Bağdat caddesine yürüme mesafesinde, Marmara Üniversitesi ve Göztepe Sağlık Kompleksi'ne komşu, şehrin için de ama kargaşadan uzak bir hayat sunuyoruz" şeklinde konuştu.

Toplam 446 konut bulunuyor

8 bin 774 metrekare arsa alanı üzerinde 93 bin 678 metrekare inşaat alananı sahip Pırlanta Göztepe projesi 20,22 ve 24 katlı 3 blok halinde yükseliyor. Projede büyüklükleri 66 ile 290 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e kadar farklı tiplerde 446 konut yer alıyor. 34 mağazalık bir de çarşısı bulunan Pırlanta Göztepe'de geniş yeşil alanlar, 750 araçlık kapalı otopark, yüzem havuzları, fitness center, sauna, yürüyüş parkurları, kafe ve restoranlar gibi birçok sosyal alan bulunuyor.

Fiyatlar 540 bin liradan başlıyor

Okan Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi ile çevrili olan Pırlanta Göztepe, Bağdat Caddesi, metrobüs, minibüs caddesi, metro, vapur iskelesi gibib noktalara çok kısada sürede ulaşılabilecek bir konumda yer alıyor. Metrekare başlangıç fiyatının 7 bin lira olarak belirlendiği projede fiyatlar 540 bin liradan başlıyor. Lansmana özel olarak liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim yapılan Pırlanta Göztepe'nin inşaatı bittiğinde metrekare fiyatlarının 10 bin lira seviyesinde olması bekleniyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.