Evinize asansör geliyor

Kleemann HomeLifts serisi ile ideal çözümler sunuyor. Hidrolik asansör ekipmanları üretmek üzere çıktığı yolda, 1983 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Kleemann, HomeLifts serisi içinde bulunan MaisonLIFT Plus, MaisonLIFT Basic, Maison T Plus ve Maison T Basic ile ev tipi asansör sistemlerine birçok yenilik getiriyor.
 
Kleemann’ın HomeLifts serisi, önde gelen otomobil markaları için yaptığı tasarımlarla dikkat çeken dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcı Andreas Zapatinas imzası taşıyor. Dünyanın önde gelen endüstriyel tasarımcılarından Andreas Zapatinas ile birlikte çalışan Kleemann’ın yaşam alanları için ürettiği asansör tasarımları, uygulandığı yerlere modern bir görünüm kazandırıyor. Birbirinden farklı tarzlarda hazırlanan modeller, her zevke uygun alternatifler de sunuyor.
 
Asansör kuyusu şart değil
 
Kleemann’ın HomeLifts serisindeki asansörler, her bina için özel çözümler üretiyor. Binada önceden asansör planlaması yapmış olmak ya da hidrolik asansör kuyusu bulunması gerekmiyor. Çünkü Kleemann’ın HomeLifts asansör tasarımları, asansör için yer ayrılan binalarda olduğu gibi, asansör kuyusu olmayan binalarda da merdiven boşluğunda ya da bina dışında alüminyum kuyu seçenekleri ile çözüm sağlıyor. Ayrıca kuyu dibi ölçüsünde ve son kat yüksekliğinde sorun olan villalarda, iş yerlerinde, çatı dublekslerinde ve diğer tüm binalarda da kullanılabiliyor.
 
HomeLifts serisinde, mekaniksel ve elektriksel açıdan gerekli güvenlik tedbirleri, bakım yapacak teknik ekip için de en küçük detayına kadar düşünülmüş durumda. Sessiz çalışma, düşük enerji harcaması, basit ve kolay montaj, çok çeşitli kabin tasarımı seçenekleri, 2-6 kişi (180-450 kg) taşıma kapasitesi gibi özelliklere sahip olan HomeLifts serisi, engelli ve yaşlıların kullanımına da uygun olarak üretiliyor.  

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.