Evora Denizli’nin örnek daireleri hazır

Emlak Konut GYO güvencesi ile Teknik Yapı tarafından Denizli’de hayata geçirilen Evora Denizli’nin örnek daireleri ziyaretçilerine tam bir ev deneyimi yaşatıyor.

Emlak Konut GYO güvencesi ile Teknik Yapı tarafından Denizli’de hayata geçirilen Evora Denizli, çoğunluğu yeşil alanlar ve sosyal tesisler olmak üzere 115 dönüm üzerine inşa ediliyor. Evora Denizli projesinde yaklaşık 1.400 lüks konut, bir özel eğitim kurumu, bir devlet okulu, temel ve sosyal ihtiyaçların karşılanacağı ticari üniteler bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde hazırlanan daireler, 58,55 metrekare ile 201,06 metrekare arasında değişiyor. Farklı boyuttaki ticari alanlar ise projeye canlılık katarak projeyi bir çekim merkezi haline getiriyor.

Evora Denizli, şehrin yeni yaşam alanı Merkezefendi’de yükseliyor. Emlak Konut GYO ortaklığıyla tamamen sıfırdan inşa edilecek ve tamamlandığında Denizli’nin modern yüzü olmayı hedefleyen proje, eksiksiz bir sosyal yaşam sunmak, şehre dinamizm katmak için tasarlandı. Yürüyüş parkurları, süs havuzları, biyolojik gölet ve tabiat parkı ile çevrili proje Ege’nin sıcak günlerini hiç eve kapanmadan, keyifle dışarıda geçirmeyi mümkün kılıyor.

LEED kriterlerine uygun tasarlandı

Projenin tasarımında ve inşaatında binalar LEED kriterlerine uyum sağlayarak, ortak alanları aydınlatmada güneş enerjisinden faydalanan, yağmur suyunu biriktiren ve geri dönüştüren sistemlerle donatıldı. Enerji kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılmasına çalışılan projede sürdürülebilir stratejilere önem veren bir mimari yaklaşım benimsendi. Evora Denizli’nin statik projeleri, Türkiye’deki yönetmeliklere ek olarak Kaliforniya ve Avrupa Birliği Deprem Şartnamesi’ne uygun olarak geliþtirildi. Ayrıca arazinin yeraltı tomografisi çıkartılıp, bloklarda deprem açısından güvenli bir yapı sistemi olan tünel kalıp sistemi ve konvansiyonel kalıp sistemi kullanılacak. Evora Denizli’de site yönetimi modern teçhizatlı, kamera destekli profesyonel ekibi ile 7/24 görev başında olacak. Yangın ve doğal gaz alarmları gibi ek sistemler, hayatı daha da güvenli ve rahat bir hale getirecek.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.