Birevim’den 10 yeni şube

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı faizsiz, peşinatsız ödeme seçenekleriyle ev satın almada yenilikçi çözümler sunan Birevim, hizmet noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

İlk olarak Erzurum, Samsun, Adana ve Diyarbakır’a şube açmaya hazırlanan Birevim; yılsonuna kadar 10 yeni şube daha açarak şube sayısını 25’e yükseltmeyi hedefliyor. Herkesin bir evi olsun hedefiyle yola çıkan Birevim, faizsiz, kredisiz, vade farksız, kendine özgü tescilli yöntemleriyle müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Bugün, 15 farklı noktada müşterileriyle buluşan Birevim, 2017 yılsonuna kadar Türkiye’nin her bölgesinde şubelerini artırma yolunda ilerliyor. İlk olarak Erzurum, Samsun, Adana ve Diyarbakır’a şube açmaya hazırlanan Birevim; yılsonuna kadar 10 yeni şube daha açarak şube sayısını 25 yükseltmeyi hedefliyor.

Her ay 20 bin yeni başvuru

Her ay müşterilerinin istek ve beklentilerine göre şekillendirdiği kampanyalarıyla ve sürekli geliştirdiği yöntemlerle sektördeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştıran Birevim, her ay ortalama Türkiye genelinden 20 bin civarında başvuru alıyor. Bu başvuruların yüzde 60’ı büyük şehirlerden aldıklarını söyleyen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Her ay 20 bin civarı olan yeni başvurudan 4 bin ailemizi şubelerimizde ağırlıyoruz. Bu 4 bin kişiden ortalama 400 kişi, ev ve araba sahibi olmak için sözleşme imzalıyorlar. Diğer 3500 kişiyle ise sürekli irtibat halindeyiz. Düzenli olarak arıyor, Birevim’in yeniliklerinden bahsediyoruz. Çünkü görüşmede kaldığımız insanların büyük kısmı ilerleyen dönemlerde müşterimiz olabiliyor. Bir ay içerisinde eski aylardan görüşüp değerlendirip karar verenlerle birlikte toplam 750 kişi ile sözleşme imzalıyoruz” dedi.

Bireyin Birevim’den aldığı evin değeri dışında herhangi bir fark ödemediğini tekrar hatırlatan Çiftçi, faiz, vade farkı, kira yardımı gibi ek maliyetlerin de Birevim’de olmadığını söyledi. Vatandaşların Birevim’den almak istediği ev için 240 aya kadar taksit yaptırabileceğinin altını tekrar çizen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Birevim’de evinizi diğer taksitli ev alma yöntemlerinin tamamından daha ucuza mal edersiniz. Birevim’de borcunuz olması gerekenden çok daha kısa sürede biter. Örneğin; 120 ay taksitle ev almak istediğinizde evinizi ilk ay alırsanız borcunuz Birevim’in sunduğu özel avantaj sayesinde 81 ayda bitirebilirsiniz. Birevim’de ev alma sıranız geldiğinde gereksiz yere bekletilmezsiniz. Diğer taksitli ev alma yöntemlerine kıyasla Birevim ile daha kısa sürede ev sahibi olursunuz” diye konuştu.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.