Expo Turkey by Qatar’da görücüye çıktı

İstanbul’u dünyanın önde gelen turizm merkezlerinden biri haline getirmeye büyük katkı sağlayacak İstanbul Turizm Merkezi’nin lansmanı Expo Turkey By Qatar Fuarı’nda gerçekleştirildi. DATİ Yatırım Holding tarafından, yaklaşık 500 bin metrekare bir alan üzerinde geliştirilen İstanbul Turizm Merkezi, Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından projelendirildi. Projenin detayları Katar devlet erkanı ve özel sektörün önemli temsilcileri ile ilk kez paylaşıldı.

Katar Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Muhammed Bin Ahmet El Kuvari, İstanbul Turizm Merkezi standını ziyaret etti ve DATİ Yatırım Holding Yürütme Kurulu Başkanı Gökhan Kıran’dan proje hakkında detaylı bilgi aldı. Stantta sergilenen İstanbul Turizm Merkezi projesi ve projenin en önemli etaplarından Ataköy Marina Park Residence ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

DATİ Yatırım Holding Yürütme Kurulu Başkanı Gökhan Kıran, EXPO Turkey by Qatar Fuarı’nın gerek Türkiye Katar ekonomik ilişkileri açısından gerekse bölgede faaliyet gösteren yatırımcılar için çok etkili bir buluşma olduğunu ifade ederek, “Ülkemizi uluslararası arenada temsil edecek olan bu eşsiz projeyi ilk kez Katar’da tanıtmaktan dolayı kıvanç duyuyoruz”dedi. Kıran, lansmanını Doha’da gerçekleştirdikleri projeye, hem kurumsal hem de bireysel yatırımcıların gösterdiği yoğun ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını ve gurur duyduklarını söyledi.
 
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıKonut fiyatlarını yüzde 55 arttırdı!
    Sonraki yazıYeşil ile mavinin ortasında bir yaşam…
    1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.