Finans Evleri Ümraniye’de son daire

Acat Yapı tarafından İstanbul Finans Merkezi'ne yakın konumda inşa edilen Finans Evleri projesi iki blokta 50 daireden meydana geliyor. İnşaat alanı 8 bin 100 metrekare olan projede dairelerin alanları 90 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor. Finans Evleri'nde daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. 

Projenin sosyal donatıları ev sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte. Banka kredisine uygun durumda olan Finans Evleri projesinin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, fitness merkezi, kafe kamelya, sauna, tenis kortu ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Finans Evleri, çevreyoluna ve TEM'e 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 25 dakika mesafede bulunuyor. 1000 metrekaresi yeşil alanlara ayrılan Finans Evleri'nin çevresinde bölgesinin öne çıkan alışveriş ve yaşam merkezleri yer alıyor. Hemen teslim durumda olan Finans Evleri'nde 2+1 daireler bin 300 liradan kiracı buluyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin faaliyete geçmesiyle projedeki dairelerin daha fazla değerlenmesi bekleniyor. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.