Folkart Yapı Başkanı Mesut Sancak: Değerlenen İzmir’e yeni konutlar yapıyoruz

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu’nun bitimiyle birlikte İzmir’in daha da değerleneceğini söyleyen Mesut Sancak, “Kentte yeni projemize başladık. Daireleri 445 bin TL’den başlayan fiyatlarla satıyoruz. İleride bu rakamlar artacak” dedi

İzmir merkezli Folkart Yapı, 850 Milyon TL’lik yatırım değerindeki yeni projesi ‘Folkart Vega’yı tanıttı. Proje, Alsancak ile Halkapınar arasında, İzmir Körfezi’nin karşısında yer alıyor. Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “İzmir, Türkiye’nin en çok değerlenen, en hızlı gelişen şehirlerinin başında. Folkart Vega da bugüne dek hayata geçirdiğimiz en özel projelerden biri” dedi.


BAŞLANGIÇ 445 BİN TL
Folkart Vega, 843 konut ile 53 mağazadan oluşuyor. Daireler 1+1’den 5+1’e kadar değişiyor. Fiyatları 445 bin TL’den başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanıyor. Yüzde 25 peşinat verip yüzde 75’lik kısım için ise 24 ay vade farksız ödeme imkanı sunuluyor. Yüzde 50 peşin ödenmesi halinde ise 48 ay taksitle ödeme imkanı bulunuyor.


OTOYOL DEĞER KATACAK
Mesut Sancak, yüzde 95’lik bölümü tamamlanan ‘Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu’nun, İzmir için yeni bir ufuk açacağını söyleyerek, “Otoyolun bitimiyle birlikte, İstanbul, Kocaeli, Yalova, Çanakkale, Balıkesir, İzmir ve Bursa gibi iller arasında yüksek seviyede ekonomik ilişkiler gündeme gelecek. Bu süreçten en karlı çıkacak şehir ise İzmir olacak” dedi.


FOLKART VEGA’DA NELER VAR?
Folkart Vega’da; açık ve kapalı havuz alanları, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, fitness, hamam ve sauna, cep sineması, kafe, kütüphane gibi sosyal donatı alanları var.

FOLKART VEGA NEREDE?

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.