Greenist projesinde son daireler satışta

Saray Grup tarafından Bahçelievler'de inşa edilen Greenist projesinde son dairelerin satışına arsa fiyatlarıyla devam ediliyor. 

Kadın dostu proje: Greenist

Açık ve kapalı çok sayıda sosyal tesisi bünyesinde barındıran Greenist, bölgenin en yeşil projesi olmasının yanı sıra kadın dostu mimarisiyle de dikkat çekiyor. İnşaat sektörünün sayılı kadın yöneticilerinden bir olan Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici, projenin tamamen "ailem ve çocuğum için ne isterdim" sorusundan hareketle oluşturulduğunu söyledi.

Çocuk güvenliğine yatırım

Greenist mimarisinde çocuk güvenliğinin esas alındığını, bu doğrultuda araç trafiğinin site içinde olmamasına önem verildiğini belirten Dikici, odaların dizaynında da kadınların ihtiyaçlarının göz önünde bulundurulduğunu söyledi. Dikici:

"Bu ihtiyaç doğrultusunda her dairede tolap odasına yer verdik. Evlerin hepsine 10 metrekareyi bulan depo odası verilmesi için çok uğraştık. Açıkçası her daireyle kendim oturacakmış gibi tek tek ve özenle ilgilendim." dedi.

Greenist'te son şanslar

Döviz dalgalanmalarından kaynaklanan fiyat artışlarının da henüz Greenist projesine yansımadığını belirten Dikici, yatırımcıyı Greenist projesine davet ederek: "Konut sahibi olmak isteyenler için son fırsat günleri" ifadelerini kullandı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.