Halk GYO’dan bayram hediyesi

Halk GYO İstanbul dışındaki ilk konut projesi olan ‘Eskişehir Panorama Plus’ projesinde kalan son daireler için 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, “yüzde 20 peşinat, kalan yüzde 80 için Halkbank’tan 0 faiz oranı ile 72 ay vadeli kredi veya peşin alımlarda yüzde 20 indirim” imkanı sağlıyor.
 
Eskişehir’in tarihi yerleşim ve yeni çekim merkezi Odunpazarı’nda yer alan ‘Panorama Plus’ projesi, şehrin ilk ‘Aile Residence’ı olma hedefiyle yola çıkıyor. 9.811 metrekare alan üzerinde, 4 bloktan oluşan proje aynı zamanda, Eskişehir’in en yüksek puanı ile ‘Uluslararası Yeşil Bina Sertifikası’ olan ‘LEED Silver’ sahibi. 
 
Modern ve ikonik tasarıma sahip, elegan, geniş yeşil alanı bulunan, çocuklu ailelere uygun geniş metrekarelerde dairelerin, her yaştan site sakinin ihtiyacına yönelik sosyal imkanların yer aldığı Panorama Plus projesi 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer almakta. 24 saat güvenlik hizmeti olan proje içerisinde çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve mevsim gereksinimlerine göre üzeri açılıp kapanan yüzme havuzu gibi sosyal alanlar bulunuyor.
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.