İnistanbul Lokal’de 5 bin TL peşinatla ev sahibi olun

Nef ve İş GYO'nun Topkapı'da Eski Şişe Cam Fabrikası arazisi üzerinde inşa ettiği İnsitanbul konseptli ikinci proje olan İnistanbul Lokal'de satışlar devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde lanse edilerek yatırımcıya sunulan İnistanbul Lokal projesinde 2+1 daireler için 5 bin TL, 3+1 daireler için 7 bin 500 TL, 4+1 daireler için ise 10 bin TL peşinat ödeyerek daire sahibi olunabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için son gün 1 Kasım olarak açıklandı.

İstanbul'un kalbinde

48 ila 308 metrekare arasında değişen konutların olduğu toplamda 938 adet yeni ünite ile satışa sunulan İnistanbul Lokal, tıpkı İnistanbul Gala gibi 35.000’e yakın işletmenin yer aldığı, günde ortalama 1,3 milyon kişinin ziyaret ettiği ve 1,5 milyon insanın yaşadığı Topkapı’nın tam kalbinde yer alacak. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa kampüsünün hemen karşısında ve Davutpaşa metro istasyonuna yalnızca 100 metre uzaklıkta yer alacak proje, tramvay ve metrobüs hatlarına da doğrudan bağlantı içeriyor. Zincirlikuyu, Çağlayan, Yenikapı, Bakırköy, Ataköy ve Atatürk Havalimanı gibi merkezleri birbirine bağlayan aksta yer almasıyla da herkes için “lokal” olacak.
 
Teslimlerin 2017 yılında tamamlanarak teslim edilecek olan İnistanbul Lokal projesinde yürüyüş yolları, yüzme havuzu, basketbol sahası, oyun alanları, fitness center, kapalı otopark, kreş, mescit, sinema, asansör, futbol alanları ve güvenlik gibi sosyal olanaklar da mevcut olup proje Davutpaşa metro istasyonuna 100 metre mesafede konumu ile dikkat çekiyor.
 

İnistanbul Lokal fiyat listesi

1+1 daireler 320 bin liradan,
2+1 daireler 546 bin liradan,
3+1 daireler 734 bin liradan,
4+1 daireler 1 milyon 182 bin liradan satışa sunuluyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın