İnşaat Orkestrası hayalleri inşa ediyor

Başkent Ankara’nın yeni gözde yerleşim yerlerinden Beytepe’de inşa edilen Parktepe Evleri, sağlam, detaylı ve estetik dış yapısının yanı sıra, fonksiyonel, rahat ve kaliteli yaşam alanlarıyla da öne çıkıyor.

Stresten uzak, manzaralı, ferah ve dinlendirici bir hayat sunmanın yanında konforlu ve kullanışlı konutlara imza atan konut projeleri, doğru dekorasyonla kendini daha fazla öne çıkarıyor. Uygun renk seçimi ve karakteri yansıtan mobilyalar, kullanışlı ve estetik mekanlar konut sahiplerinin enerjisini artırırken, yanlış uygulamalar ise kişilere olumsuz etki edebiliyor.

Beytepe’nin 1150 metre rakımla en yüksek noktasında hayata geçirilen Parktepe Evleri’nde de, projenin İç Mimar yatırımcısı Murat Altuntaş ve ekibinin titiz çalışmaları, dış yapı ve iç mekanları bütünleştirerek, kaliteli yaşamın kapılarını açıyor.

Konut projelerinin geniş, ferah ve güneş ışığını içeri alan özelliklerde hayata geçirilmesinin yaşam kalitesini yükselttiğini ifade eden Şahika Grup Yapı ortaklarından İç Mimar Murat Altuntaş, “Yapıların daha kullanışlı ve kaliteli olması için binanın dışına olduğu kadar, mekanlara da özenli davranmak gerekir. Ev ne kadar geniş, manzaralı ve aydınlık olsa da yanlış dekorasyon tüm bu özelliklerin önüne geçerek, sıkıcı, karanlık ve enerjisi düşük konutlar ortaya çıkmasına neden olabilir. Kullanışlı ve kaliteli kurgulanmış iç mekana karşın dış cephedeki en ufak hata da projenin değerini düşürebilir. Bu yüzden uyumu bulmak çok önemli” dedi.

Altuntaş, doğru, kaliteli ve daha yaşanılabilir konutlara ulaşılabilmesi için inşaat sektörünün mutlaka iç mimari ve tasarımla ahenk içinde çalışması gerektiğini ifade ederek, şunları söyledi:

“İnşa edilen yapıların dış ve iç estetiği bütünlük gösterir, kullanış estetikle bir araya getirilebilirse başarılı bir proje ortaya çıkar. LEMA Grup ve FERTAŞ AŞ işbirliğiyle kurulan Şahika Grup Yapı olarak inşa ettiğimiz Parktepe Evleri’nde de hayallerdeki konutları adeta orkestra gibi çalışarak, dışarıdan ve içeriden titiz bir uyumla kurguluyoruz. Konutları hayal ederek, yaşayarak planlıyor, konut sahiplerinin kaliteli hayat sürebilmeleri için estetik dokunuşu güçlendiriyoruz. “

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıAsya ve Avrupa yüreyerek 1.5 saat olacak
  Sonraki yazıAnkamall AVM’de mağaza alanı sayısı 172’ye çıktı!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın