İş GYO projelerini Azeri yatırımcılarla buluşturdu


  
19 Aralık'a kadar sürecek olan Azerbaycan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı; Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerindeki inşaat sektörünün önemli isimlerini ve marka projelerini Azerbaycan’da ağırlıyor. Gayrimenkul sektöründeki ilk profesyonel fuar olma özelliğini taşıyan organizasyonda İş GYO, Kartal Manzara Adalar ve İstanbul Finans projelerini Azeri yatırımcılarla buluşturuyor.

Manzara Adalar ulaşım arterlerine yakınlığıyla ilgi görüyor

Yaklaşık 645 milyon TL yatırımla 36 bin 724 metrekare arsa üzerinde yükselen Manzara Adalar'da 1+0 dairelerden 5+1’e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli alanlardan oluşan farklı seçenekler bulunuyor. Geniş daireler ve zengin sosyal donatılarıyla dikkat çeken ve sahil şeridine arabayla yaklaşık 5 dakika, yürüyerek ise 17 dakika mesafede bulunan Manzara Adalar'ın 2018 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor. Kartal'da konumlandırılan proje Anadolu yakası karayolu, raylı sistem, hava yolu ve deniz yolu ağının merkezinde yer alıyor. 

Dünyada ilk 5'e girecek

Dünyanın en büyük finans merkezleri arasında ilk 5'e girecek olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi (İFM) kapsamında hayata geçirilen İŞ GYO İFM projesinde inşaat çalışmaları başladı. Ofis ve ticari nitelikli alanların olacağı projedeki tasarım ve mimarlık çalışmaları HOK&DOME tarafından yürütülüyor. İFM'nin konumu nedeniyle projenin yüksek oranda prim yapması bekleniyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın