Kantar Towers’da yaşam başlıyor

Atılım İnşaat'ın, yapımına 2013'te başladığı, Kastamonu Tosya yolu üzerindeki Kantar Towers projesi tamamlandı. Ev sahiplerinin, Kurban Bavramı'nın hemen ardından yeni konutlarına taşınmaya başlayabilecekleri bildirildi. 

Kantar Towers'ta 3 blokta 3+1'den oluşan 116 dairenin yanı sıra 12 adet teras bahçeli dubleks daire bulunuyor. Güvenli bir yaşam alanına sahip Kantar Towers, aynı zamanda kazançlı bir yatırımın kapılarını da aralamayı hedefliyor.

Sosyal yaşam alanları ile de yine bir ilke imza atacak olan Kantar Towers, kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, hamam, spa merkezi ve çocuk oyun alanlarıyla da şehrin en gözde mekanlarından birisi olacak

Atılım İnşaat sahibi Necmettin Kantar, "Bugüne kadar 500'e yakın daireyi yaptık ve sahiplerine teslim ettik. En prestijli projemiz olan Kantar Towers ömre bedel bir proje oldu.."  dedi.

Arsa Maliyetleri Çok Yükseldi

Kastamonu'ya özellikle son dönemde dışarıdan çok müteahhit geldiğini anlatan Kantar, "Yüzde 20 ile aldığımız arsalar yüzde 50 oldu. Maliyetler çok arttı. 10 daire yapıyorsanız 4 daire arsa sahibine gidiyor. Arsa fiyatlarının çok artması bunun en önemli nedenidir." dedi.

İstanbul'daki Kastamonuluların bu konutlara ilgi gösterdiğini söyleyen Kantar, "En büyük pazar İstanbul'da yaşayan Kastamonulular. Gurbetçilerimiz memleketlerinden ev almaya başlıyor.  Biz bunu müşteri portföyünde görebiliyoruz. Bunun en önemli nedenlerinden birisi de havalimanı" diye konuştu

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.