Kapı üreticisinden Kartal’a konut projesi

Şirketin Kartal Life projesi 104 daireden oluşuyor ve temellerinin de bu yıl atılması planlanıyor. Mayıs ayında lansmanı yapılan Kartal Yuvam projesiinde ise 24 daire yer alıyor.
5 yıllık bir plan çerçevesinde inşaat sektöründe büyümeyi hedefleyen Aslandağ Grup, ayrıca kentsel dönüşüm fırsatlarını değerlendiriyor. Bostancı Suadiye'de bir ortaklarıyla birlikte Ametist projesini yaptıklarını söyleyen Cemal Aslandağ, Kadıköy bölgesinde yeni fırsatları araştırdıklarını söyledi.

Cemal Aslandağ "Beş yıllık bir plan çerçevesinde inşaatta da yerimizi almak ve markamızı belli bir noktaya taşımak istiyoruz. Kentsel dönüşüm fırsatını değerlendirmek istiyoruz. Gelen bazı teklifler var, onları değerlendiriyoruz." dedi.

Kapıdaki Markası Artella

İstanbul'da Çiftehavuzlar'da Artella markasıyla perakende satışı bulunan grubun, Bursa, Eskişehir, Trabzon ve Rize'de bayileri var. Önümüzdeki dönemde Türkiye genelinde bayi sayısının 10'a çıkartılması hedefleniyor. Urfa, Gaziantep gibi şehirlerde büyümek istediklerini söyleyen Cemal Aslandağ, "Bizim girişimcilerden tek isteğimiz ürünlerimizi sunabilecek vizyon ve kültüre sahip olmaları. 2018'e kadar bayi sayımızı 10'a kadar çıkartmak istiyoruz. Ayrıca bir de Avrupa yakasında Nişantaşı veya Florya'da kendimiz bir mağaza açmayı planlıyoruz" diye konuşuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.