Kavuklar Bornova’da dubleks daireler de satışta

Bornova'ya yeni projeler kazandıran Kavuklar Gayrimenkul Yatırım 125 milyon dolarlık yatırım değeri ile 3 dev kule üzerinde Kavuklar Bornova projesini yükseltiyor. 1178 dairenin yer alacağı projede, dairelerin yüzde 80'i deniz görüyor. Kasım ayında lansmanı yapılan dairelerin yarısının satışı tamamlandı.

Örnek Daireler Hazırlanıyor

Kavuklar GY Satış Müdürü Cenk Erküçük, Kavuklar Bornova'nın örnek dairelerinin ve satış ofisinin de tamamlanmak üzere olduğunu söyledi.

Dünyaca ünlü mimarlık ofisi HOK ve Türkiye Temsilcisi Derin &Yeşil Mimarlık tarafından tasarlanan proje 180 bin metrekarelik alana kurulu 3 dev kuleden oluşacak.125 milyon dolarlık yatırım değeri ile yükselen projede dairelerin yüzde 80'i deniz görecek şekilde tasarlandı. Projeyi oluşturacak kulelerden birinin terasında, 19'uncu katta yer alacak olan yüzme havuzu. Kavuklar Bornova sakinlerine yerden 60 metre, denizden 160 metre yükseklikte manzara eşliğinde havuz keyfi yaşatacak.

Kavuklar Bornova'da 28 bin metrekarelik peyzaj alanı, yapay göl kütük ev, dinlenme ve spor alanları, amfi tiyatro, kapalı çocuk alanı ve çocuk odası da bulunuyor.

Projede 180 bin metrekarelik alanın hafriyat çalışmaları yaz başı bitiyor. 1178 konutluk proje, temmuzda yükselmeye başlayacak.  Proje 2018'de sakinlerini ağırlamaya başlayacak.

Bahçeli Dublekslerin Özellikleri

KAVUKLAR Bornova'da 2017'de satışa çıkması planlanan bahçeli dublekslerin yoğun ilgi üzerine satışa açıldığını belirten Cenk Erküçük  "2+1 ve 3+1 olmak üzere 2 ayrı tipteki 18 bahçeli dubleks satışa sunuluyor.  Yüksek yapıdan ayrı olarak monoblokta yer alacak bahçeli dubleksler, keyifli bir yaşan alanı sunacak. Bahçe kullanımlarının tamamen haneye özel olacağı dublekslerde, bahçe alanı peyzaj ile bölünecek ve daire sahipleri bahçeden giriş çıkış yapabilecek" dedi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın