Kerim Çarmıklı İç Mimarlık, inşaat sektörüne özel çözümler sunuyor

Kuruluşundan bugüne ofis, home ofis, daire, villa, kat koridorları, lobi, ortak kullanım alanları, sosyal tesisler, spor salonları ve restoran gibi farklı mekanların tasarımlarını gerçekleştiren Kerim Çarmıklı son olarak, Teknik Yapı’nın hayata geçirdiği Suadiye Sahil Sitesi’nin örnek daire ve satış ofisi tasarımlarına imza attı.

“Türkiye’de iç mimarlığın, sadece dekoratörlükten ibaret olduğu, buna karşılık evin duvar planı, mekanik planı, elektrik planı gibi kısımlarını da mimarların yaptığı sanılıyor” diyen Kerim Çarmıklı, oysa bunların da iç mimarlık ekiplerince düzenlenip uygulatıldığını vurguluyor. İnşaat sektörünün, iç mimarlığın alanına giren tüm ihtiyaçlarına tek elden çözüm sunabildiklerini belirten Çarmıklı, özel konutların yanı sıra önümüzdeki dönemde markalı konut projelerine daha fazla ağırlık vereceklerini söylüyor.

Kerim Çarmıklı Projesini gerçekleştirdiği müşterilerine, 3D Görselleri bünyelerinde hazırlayıp gerçek mobilyalar, renkler, ölçüler ve materyaller ile sanki o mekan A’dan Z’ye yapılıp bitmişcesine bir görüntü teslim edebiliyor. Kerim Çarmıklı, aileden inşaatçı olmanın avantajı ile projelerinde uygulama dahil anahtar teslimi hizmet verebiliyor.

Kerim Çarmıklı İç Mimarlık’ın inşaat sektörüne yönelik tasarım, proje ve uygulama hizmetleri hakkında detaylı bilgi ve iletişim için www.kerimcarmikli.com adresini ziyaret edebilirler.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.