Konut almak için neden doğru zaman?

Devletin uyguladığı doğru politikaların ve Benevre Beytepe projesinin sunduğu uygun faiz oranlarının yatırımcılar için bir fırsat olduğunu belirten Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu “Konut sahibi olmak için en doğru karar şu zaman” diye konuştu.

Yükselen yeni nesil konut projeleri, ev sahibi olmak isteyenler için birçok fırsat sunuyor. Devletin uyguladığı doğru politikalar sayesinde, konut almak için en doğru zaman dilimi olduğunu kaydeden Memduh Türkoğlu “Yaşanan bu gelişmeler emlak sektörünü olumlu etkiliyor. Benevre Beytepe projesi de sunduğu uygun faiz oranları ile bu güzel gelişmelere ek olarak altın gibi bir fırsat imkanı sağlıyor. Alıcılarımıza 0.80, 0.89 oranındaki faiz kampanyalarıyla, yeni yıla yeni bir evde girme imkanı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

10 yıl vadeli banka garantisi

Sunduğu kira ve aidat garantisi ile de Benevre Beytepe projesinin yatırım yapmak isteyenler için en doğru karar olduğunu anlatan Memduh Türkoğlu; “Bizim projemiz başı ve sonu belli olan bir proje. 31 Ağustos tarihinde teslim edilecek olan Benevre Beytepe aynı zamanda en akıllı yatırım. Ankara'nın en nezih semtlerinden birinde yükselen projemiz; hemen tapu, kolay ödeme ve 10 yıl vadeli banka garantisi ile büyük kolaylık sağlıyor” dedi.

Benevre Beytepe Ankara Eskişehir-Ümitköy Kavşağı ile İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde kentin gözde semti olan Beytepe’de bulunuyor. Hızla değer kazanan lokasyonda geliştirilen Benevre Beytepe, üniversitelere olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Şehir merkezine 14 km, şehir hastanesine 6,5 km, Çankaya-Oran’a 14,5 km uzaklığında olması ile rahat bir ulaşım imkanı sağlıyor.
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.