Konutunu şimdi al, taşınınca ödemeye başla!

Kale Grubu’nun yapı ürünleri sektöründe 60 yıla varan birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul; Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa ettiği ‘Daire Kartal’ projesinden konut sahibi olmak isteyenler için avantajlı bir kampanya sunuyor.

‘Daire Kartal’ projesinde 279 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunulan daire tipleri, ‘Hiç peşinatsız hemen al, taksitlere taşınınca başla’ sloganıyla sahiplerini bekliyor. Bodur Gayrimenkul’ün bu cazip kampanyası, peşinat ödemek zorunda kalmadan ev sahibi olma yolunu açıyor. Hiç peşinat yatırmadan, taşınana kadar taksit ödemeden, yalnızca sözleşme imzalayıp yeni bir daire sahibi olmak mümkün. ‘Sıfır peşinat’ ve ‘120 ay vade’ imkanının sunulduğu kampanya ile sahip olunan dairenin ödemelerine, 11 ay sonra evi teslim aldıktan sonra başlanabiliyor.

Adalar ve deniz manzaralı

Kartal’da yükselen prestijli projede, Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri kullanılıyor. Metro istasyonuna yakınlığıyla da değer kazanan ‘Daire Kartal’, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile ayrıcalık yaratıyor.

Mimarisinden dekorasyon ve tasarımına kadar her detayına özen gösterilen, niş bir proje olarak bölgeye değer katan ‘Daire Kartal’, çok avantajlı ödeme koşullarından dolayı hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor.

Yüksek tavanları ve kullanışlı balkonları ile dikkat çeken daireler; konforlu, geniş ve ferah bir yaşam alanı sağlıyor. Projede yer alan daireler, ilk evini almak isteyenler için cazip olduğu kadar, geniş yaşam alanları ile çekirdek aileler için de ideal seçenekler sunuyor.

Yakacık Metro İstasyonu’na sadece 350 metre uzaklıkta bulunan ‘Daire Kartal’ın, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre. ‘Daire Kartal’, ayrıca Pendik Marina’ya 8 km, Bostancı’ya 12 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 km, Kadıköy’e 22 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km uzalıkta yer alıyor.

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın