Koşuyolu Konakları’nda aile odaklı bir yaşam

İstanbul’da bugüne dek nitelikli projelere imza atan Beyaz İnşaat, Boztepe Ortaklığı ile Anadolu Yakası’nın kalbinde butik proje Koşuyolu Konakları’nı hayata geçiriyor.

Estetik yatay mimarisi ve az katlı yapısıyla şehrin tüm imkanlarını bir arada sunan Beyaz İnşaat – Boztepe Ortaklığı, aile öncelikli yaşamı Koşuyolu Konakları’yla yatırımcılara sunuyor. Anadolu Yakası’nın önemli bir lokasyonunda yer alan Koşuyolu Konakları’nda 58 adet konut bulunuyor. 2+1, 3+1, 4+1, 3+2, 4+2 ve 5+2’den oluşan altı tip daire seçeneğine yer verilen projede daire büyüklükleri 93 metrekare ile 235 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Konumu ve ayrıcalıkları ile yüksek yatırım potansiyeline sahip Koşuyolu Konakları, bölgede kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine yanıt verecek şekilde tasarlandı. Bahçe ve dubleks seçeneklerinin yer aldığı Koşuyolu Konakları’nda geniş yeşil alanlar ve ferah daireler alıcılarına konforlu bir yaşam sunuyor.

Doğanın içinde bir yaşam

13.500 metrekare inşaat alanına sahip Koşuyolu Konakları yatay mimari ile hayata geçiriliyor. Merkezi konumunun yanı sıra az katlı yapısı, Koşuyolu Parkı’na komşu oluşu ve kısmi deniz manzarasına sahip konumuyla konut alıcılarının dikkatini çekiyor. Geniş peyzaj alanlarının yer aldığı projede, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness, çocuk oyun alanları, spor alanları ve piknik alanları bulunuyor.

Ulaşım ağlarının merkezinde

Eğitim ve sağlık kuruluşlarının yanı sıra kafe ve AVM’lere yürüme mesafesinde yer alan proje sosyal hayatın tüm ayrıcalıklarını konut alıcılarına sunuyor. Ulaşımın tüm imkanlarını bir arada sunan proje, köprü, tünel, deniz ulaşımı ve raylı sistemlere yakın bir konumda yer alıyor. Lokasyon avantajları sunan Koşuyolu Konakları, Avrasya Tüneli ile Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağına 1 kilometre, Şükrü Saraçoğlu Stadı’na 2,5 kilometre, Kadıköy Rıhtım’a 3,5 kilometre, Marmara Üniversitesi’ne 4,5 kilometre, Büyük Çamlıca Tepesi ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 5 kilometrelik bir mesafede yer alıyor. Tüm ulaşım ağlarının çevrelendiği bölgede yer alan proje, E-5 Otoyolu, Metro ve Validebağ korusuna da yürüme mesafesinde bulunuyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın