Kutsi, Muğla’da çocuk orkestrayla konser verdi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde okul yararına konser veren sanatçı Kutsi, sahneye okulun çocuk orkestrasıyla çıktı. Sanatçı konserin sonlarında kızıyla sahnede şarkı söyledi. Kızına gitar çalarak eşlik eden Kutsi, "Arkadaşım eşek" şarkısını seslendirdi.
Muğla’nın Bodrum ilçesinde okul yararına konser veren sanatçı Kutsi, sahneye okulun çocuk orkestrasıyla çıktı.

Bodrum ilçesinde okul yararına konser veren sanatçı Kutsi, sahneye okulun çocuk orkestrasıyla çıktı.

Ünlü sanatçı, Bitez Mahallesi’ndeki Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu yararına konser verdi. Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere, öğrenciler ve aileleri yoğun ilgi gösterdi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde okul yararına konser veren sanatçı Kutsi, sahneye okulun çocuk orkestrasıyla çıktı. Ünlü sanatçı Kutsi, Bitez Mahallesi’ndeki Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu yararına konser verdi. Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere, öğrenciler ve aileleri yoğun ilgi gösterdi.

Sanatçı, konser öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, ilkokul ve ortaokul öğrencileriyle aynı sahneyi paylaşacağını söyledi.

Okulun müzik grubu öğrencilerinin çaldığı orkestrada sahne alacağını ifade eden Kutsi, “Bu orkestrayla okula destek amacıyla bir konser vereceğiz. Sahnede şarkılar söyleyeceğiz. Buradaki organizasyonda bulunma sebeplerimden bir tanesi de kızımın da bu okulda okuması.” dedi.

Kutsi, konser için bir gün önceden çocuklarla prova çalışması yaptıklarını da kaydetti.

Öğrencilerle kendisine ait şarkıları seslendireceğini belirten ünlü sanatçı, “5-6 şarkımın provasını yaptık. Ben de gitar çalacağım, vokal yapacağım. Onlarla sohbet edeceğim. Onların o cıvıltıları beni mutlu ediyor.” diye konuştu.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde okul yararına konser veren sanatçı Kutsi, sahneye okulun çocuk orkestrasıyla çıktı. Kutsi, çocuk orkestranın bulunduğu sahneye çıktı. Sanatçı “Sana ne”, “Doğum günü”, “Benimle evlenir misin”, “Yarım kalan bir şeyler var” gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

KIZIMA MÜZİK ADINA NE YAPMAK İSTERSE DESTEK OLURUM

Hayatı boyunca hep örnek bir baba olmaya çalıştığını ifade eden Kutsi, şöyle konuştu:

“Böyle bir projeyi okulun sınıf öğretmeniyle konuştuğumda ‘seve seve’ dedim. Sahnede prova yaptık ve bu konsere hazırlandık. Kızımla da aynı sahneyi paylaşacağım, bunun içinde heyecanlıyım. Daha önce ben onu saneme çağırıyordum ama bu kez o beni çağırdı. Bende koşa koşa gelirim dedim. Kızım müzik adına ne yapmak isterse ben destek olurum.”

Kutsi, daha sonra çocuk orkestranın bulunduğu sahneye çıktı. Sanatçı “Sana ne”, “Doğum günü”, “Benimle evlenir misin”, “Yarım kalan bir şeyler var” gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

Sanatçı konserin sonlarında kızıyla sahnede şarkı söyledi. Kızına gitar çalarak eşlik eden Kutsi, “Arkadaşım eşek” şarkısını seslendirdi.

Konser sonuna kadar sahnesini çocuklarla paylaşan Kutsi, organizasyon sonunda yoğun alkış aldı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.