Locamahal Veliefendi’de satışlar devam ediyor

KİPTAŞ, İstanbul Zeytinburnu’nda kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirdiği Locamahal Veliefendi satışlar devam ediyor.

KİPTAŞ, İstanbul Veliefendi’de bin 262 konutluk yeni bir projeye imza attı. 450 milyonluk yatırımla hayata geçirilecek projede dairelerin metrekare fiyatı 5 bin 750’ten başlıyor.

‘Yerinizi alın, geleceği kazanın’ sloganıyla İstanbul’un pilot bölgesi Zeytinburnu’nda inşa edilecek projenin lansmanı düzenlenen basın toplantısıyla yapıldı.

Bölgeye katkı sağlayacak

Toplantıda konuşan KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, “Burası ciddi anlamda potansiyeli yüksek bir lokasyon. Kentsel dönüşüm noktasında İstanbul’da, özellikle Zeytinburnu ve çevresinde gerçekleştirilecek her bir projenin önemi büyük. Sonuçta halkımıza hizmet ediyoruz, daha modern, sağlıklı, güvenilir, deprem riski öngörülerek inşa edilmiş yepyeni evler teslim ediyoruz. KİPTAŞ olarak 450 milyon TL yatırımla inşaa edeceğimiz Locamahal Veliefendi projemizle bölgeye biz de maksimum katma değer sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

2020’de teslim

36 bin metrekare alan üzerinde 20 bloktan oluşan Locamahal Veliefendi’de en küçük dairelerin metrekaresi lansmana özel 5 bin 750 TL’den başlıyor. Veliefendi’de, E-5’in yanında yer alan proje Avrasya Tüneli ve Marmaray’a 5 dakika mesafede konumlanıyor. Büyüklükleri 119 metrekare ile 208 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan projede toplam bin 262 konut yer alıyor. Projede; temalı çocuk oyun alanları, spor sahaları, fitness merkezi, sauna, Türk Hamamı, havuz, yürüyüş-koşu ve bisiklet parkurları bulunuyor. Projenin Aralık 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.