Manzara Adalar’dan şimdi al, 2018’de öde

İŞ GYO'nun Kartal'da konumlandırdığı Manzara Adalar projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Stüdyodan 5+1'e kadar bir çok farklı daire tipinin yer aldığı projede toplam 975 daire yer alıyor. Hem yatırım hem de yaşam amacıyla büyük ilgi gören Manzara Adalar projesi, beş blok ve butik bir alışveriş merkezinden oluşuyor.

Teslimatlarının 2018'in ilk çeyreğinde gerçekleştirilmesi öngörülen proje, sahil şeridine arabayla yaklaşık 5 dakika, yürüyerek ise 17 dakika mesafede bulunmasıyla sakinlerine şehirle iç içe ve ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor. Manzara Adalar'da devam eden kampanya kapsamında yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabilen projede, yüzde 75'lik dilim için banka kredisi kullanılıyor. Kalan yüzde 24'lük kısım ise Mart 2018'de ödenebiliyor.

Dünyanın tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman tarafından tasarlanan Manzara Adalar'ın sosyal donatıları arasında kapalı/açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, fitness center, SPA alanı, hobi odaları, çocuk kulübü ve çok amaçlı spor kompleksi bulunuyor. 

300 milyon dolar yatırım değerine sahibi projenin örnek daireleri ise ziyaretçilerini bekliyor.

Manzara Adalar fiyat listesi

1+0 daireler 290 bin liradan,

1+1 daireler 300 bin liradan,

2+1 daireler 595 bin liradan,

3+1 daireler 640 bin liradan,

4+1 daireler ise 1 milyon 556 bin liradan satışa sunuluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıYüzen evlerin teslim tarihi belli oldu
  Sonraki yazıSembol İstanbul’da son daireler 306 bin liradan
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın