Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nda 5 bin 750 liradan

Ceylan İnşaat’ın 261 hak sahibiyle anlaşarak hayata geçirdiği ve 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşan yeni butik projesi Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nda metrekare fiyatları 5 bin 750 TL’den başlıyor.

192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofis ile Göztepe’de, Adalar ve Fenerbahçe Marina manzarasına karşı yükselmeye başlayacak olan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 m, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 m mesafede bulunuyor. Göztepe’nin kentsel dönüşümüne katkı sağlayacak olan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları konumuyla fark yaratıyor.

Hareket sensörlü kameralar, görüntülü konuşma sistemleri ve 7/24 özel güvenlik imkanlarıyla güvenli bir yaşam alanı sunan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’na birçok sosyal donatı yer alıyor. Kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA, seyir terası, meyve bahçesi, kış bahçesi, barbekü alanı gibi bir çok imkan mevcut

muhteşem yeni yüzyıl

Proje 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, çekirdek aileler kadar kalabalık ailelere de hitap ediyor. 91 ile 204 metrekare arasında değişen kullanım alanlarıyla alternatifler sunan projede daire ve ticari alanlar için peşin fiyatına vade farksız 36 ay taksit imkanı bulunuyor. Projenin bulunduğu bölgede metrekare fiyatları 6 bin TL ile 8 bin 500 TL arasında değişirken, Ceylan İnşaat lansmana özel 5 bin 750 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları iletişim

www.muhtesemyyk.com/

444 70 16

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.